Івано-Франківськ
Лікар Невролог Антошко Людмила Петрівна на Doc.ua

Відгуки про Антошко Людмила Петрівна

Консультація від600 грн
Лікар має вищу кваліфікаційну категорію. Консультує, діагностує і проводить лікування пацієнтів із захворюваннями неврологічного профілю (ішіас, мігрені, вегето-судинна дистонія, грижі хребта, неврити, хвороба Паркінсона та ін.).
Відгуків

Перевірені відгуки про лікаря 266 відгуків

Тетяна 09 Липень 2024
Дуже гарний лікар, на всі питання відповідала, дала рекомендації, назначила лікування. Я задоволена, лікування триває, звернуся до лікаря на наступний прийом
Вікторія 02 Липень 2024
Все пройшло супер! В чому була проблема, лікар виявила одразу, оскільки шукала проблему вже довгий час і зверталась до інших лікарів. Цей лікар хороший, одразу сказала від чого це може бути, я задоволена візитом до лікаря
Ольга 28 Червень 2024
Гарний лікар. Консультацією задоволені.
Віра 20 Червень 2024
Віра 29 Квітень 2024
Лікарка дуже уважно вислухала, зробили аналіз ситуації, рекомендувала зробити діагностику. Я дуже задоволена лікарем і планую звернутися ще
Лілія 29 Квітень 2024
Гарно пройшов візит, мені дуже сподобався лікар. Я задоволена візитом, лікар відповіла на усі мої запитання.
Галина 17 Квітень 2024
Прийом сподобався, лікар гарно ставиться до пацієнтів, добре все мені пояснили, все було зрозуміло. Чекаю наступну зустріч з лікарем
Світлана 17 Квітень 2024
Дуже приємна лікарка, гарна, добре ставиться до пацієнтів, візит до лікаря сподобався
Михайло 12 Квітень 2024
Дуже приємні враження від прийому, компетентна лікарка, єдине, що відсутній був висновок з печаткою.
Анна 03 Квітень 2024
До цієї лікарки звертаємося і я, і моя донька, задоволені компетентним підходом, професійністю, дуже гарна лікарка, дякую.
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right