Ірпінь
Лікар Гастроентеролог, Терапевт, УЗД-фахівець Гоголь  Оксана  Володимирівна на Doc.ua

Відгуки про Гоголь Оксана Володимирівна

Оксана Володимирівна - лікар терапевт, гастроентеролог, лікар УЗД. Спеціалізується на лікуванні захворювань шлунково-кишкового тракту, зокрема ГЕРХ, гастриту, виразкової хвороби, захворювання печінки, жовчного міхура та підшлункової залози, синдрому роздратованого кишківника. Також займається діагностикою, лікуванням та профілактикою захворювань серцево-судинної системи, дихальної та сечовидільної систем, гострих респіраторних захворювань у дорослих. В своїй практиці використовує передові методи обстеження та лікування, працює на засадах доказової медицини. Володіє методикою УЗД.

Перевірені відгуки про лікаря відгуків

Юлія 12 Квітень 2024
Лікар дуже уважна, оглянула все професійно, надала адекватні рекомендації. На мою думку, не виписала нічого такого лишнього у плані лікування. Загалом все було конструктивно на цьому візиті.
Євген 22 Березень 2024
Все було добре, дуже професійно, ми задоволені
Анастасія 22 Лютий 2024
Приємний, професійний лікар, зробила гарне обстеження, консультація пройшла добре, всім задоволена.
Євгенія 08 Лютий 2024
 Все пройшло чудово. Лікар дуже уважна. Дуже сподобалася компетентність лікаря.
Сергій 01 Лютий 2024
Все добре пройшло. Чудовий, уважний лікар. Дуже тотожний.
Максим 08 Грудень 2023
Консультація сподобалася, дякую!