Черкаси
Лікар Мамолог Тюрін  Олег Васильович на Doc.ua

Відгуки про Тюрін Олег Васильович

Консультація від550 грн
Лікар, який спеціалізується на діагностиці, лікуванні та попередженні онкологічних та неонкологічних захворювань молочних залоз. У компетенцію лікаря-маммолога входить діагностика та лікування таких захворювань, як кісти, фіброми, мастопатія, лактостази та ін. Доброякісні захворювання молочної залози у жінок та чоловіків.
Відгуків

Перевірені відгуки про лікаря відгуків

Олена 11 Червень 2024
Все було добре на прийомі, оцінюю за найвищим балом, візит влаштував, отримано все, на що розраховували, звертатимемося, в разі потреби, дякую.
Валентина 11 Червень 2024
Прийом відбувся, все добре, дякую.
Марина 08 Лютий 2024
Лікар дуже сподобався, все мені пояснив, заспокоїв, планую повторний візит через півроку, дякую.
Світлана 30 Січень 2024
Лікаря знаю давно, понад двадцять років. Лікар дійсно гарний спеціаліст, досвідчений, суворий, з пацієнтами не сюсюкається, але лікар найкращий. Говорить все по справі, нічого зайвого.
Наталя 23 Січень 2024
Все нормально пройшло. Було все інформативно та якісно. Все влаштувало.
Оксана 31 Жовтень 2023
Лікар сподобався, все добре
Оксана 05 Жовтень 2023
Користувалась послугами Олега Васильовича коли він працював ще в онкодиспансері, і як спеціаліст він мене повністю влаштовує.
Надежда 29 Червень 2023

Всі лікарі Черкаси