Черкаси
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець Притула Наталія Борисівна на Doc.ua

Відгуки про Притула Наталія Борисівна

Наталія Борисівна, доктор акушер гінеколог та УЗД діагностики. Спеціалізується на лікуванні запальних хвороб ОМТ, хвороб, що передаються статевим шляхом, патологій шийки матки та яєчників, включаючи онкологію. Лікар проводить кольпоскопію, УЗД-діагностику, а також малоінвазивні втручання

Перевірені відгуки про лікаря 12 відгуків

Елизавета 17 Квітень 2024
Прийом сподобався, лікар був уважний, доброзичливий, все розповів, все було зрозуміло, візитом до лікаря задоволена
Єлизавета 08 Квітень 2024
Дуже сподобався цей лікар. Все дуже сподобалося на візиті також. Очікую на наступний візит у цього фахівця.
Марія 05 Квітень 2024
Все було добре, в загалом прийом сподобався, зауважень не було
Анна 22 Січень 2024
Лікарка дуже приємна людина, як лікарка та як жінка з розумінням віднеслась до мене, щоб я не хвилювалась. Рекомендую
Вікторія 16 Січень 2024
Все добре. Все сподобалося. Нормально все пройшло.
Катерина 04 Грудень 2023
Наступний раз, коли буде необхідність звернутися до лікаря, я піду саме до цього лікаря. Все було добре, без зауважень
Олена 03 Листопад 2023
Дуже хороша лікарка. Дуже уважна, відповіла на усі запитання, виписала дієве лікування.
Ілона 21 Жовтень 2023
Марина 14 Вересень 2023
Лікарка мені дуже сподобалась як людина та як фахівець. Приємна в спілкуванні, з нею було комфортно знаходитись. Запишусь ще раз.
Ірина 11 Липень 2023

Всі лікарі Черкаси