Черкаси
Лікар Гематолог Калітаєва  Олена  Миколаївна на Doc.ua

Відгуки про Калітаєва Олена Миколаївна

Консультація від600 грн
Гематолог- це лікар, який займається хворобами крові. Приводів звернутися до гематолога достатньо багато. Один з найбільш частих – це зміни в аналізах крові, пов’язані з дефіцитом заліза, вітаміну В12, фолієвої кислоти тощо. Гематолог вивчає вроджені захворювання крові, порушення синтезу та перетворення її компонентів, наприклад, гемофілію. Один з найважливіших напрямів в гематології – це онкогематологія. Гематолог діагностує та лікує лейкози, лімфоми, лімфогранулематози, мієломну хворобу та багато інших.
Відгуків

Перевірені відгуки про лікаря 10 відгуків

Петро 16 Липень 2024
Один з найкращих лікарів, прийом сподобався, ми задоволені лікарем
Марина 30 Квітень 2024
Лікар подобається, дуже приємна людина, все розпитала, всі результати подивилася, дала направлення, я задоволена лікарем
Евгения 26 Березень 2024
Доктор все рассказала, подошла к вопросу очень скрупулёзно, я получила полную информацию, не было ничего лишнего, не было навязывания услуг. Доктор доступно дала информацию и последовательность действий.
Микола 20 Березень 2024
Прийом у лікаря сподобався, гарний лікар, гарні враження, записався до лікаря на наступний прийом. Залишилися задоволені візитом до лікаря
Оксана 12 Березень 2024
Хороший доктлор, прием понравился
Олександр 19 Грудень 2023
Професійний лікар, від якої отримав відповіді на питання, що мене хвилювали. Візитом залишився задоволеним.
Любов 04 Жовтень 2023
Гарний лікар
Лідія 27 Вересень 2023
Тетяна 13 Вересень 2023
Лікарка все розповіла по нашому питанню, призначила курс лікування й порадила зробити ще аналізи.
Олександр 07 Серпень 2023
Мене зустріла привітна, компетентна, делікатна лікарка, від якої я отримала професійну консультацію та гарні рекомендації. Незабаром планую повторну зустріч.

Всі лікарі Черкаси