Черкаси
Лікар Ортопед-травматолог Островський  Олександр Вікторович на Doc.ua

Відгуки про Островський Олександр Вікторович

Консультація від450 грн
Олександр Вікторович лікар ортопед-травматолог вищої категорії, має стаж роботи понад 40 років. Займається лікуванням захворювань (артрози, артрити), розривів та розтягнень м'язів та зв'язок, запалень сухожиль. Виконує внутрішньосуглобові ін'єкції гіалуронової кислоти, пункції суглобів, внутрішньосуглобове та навколосуглобове введення лікарських препаратів, блокади, видалення гігром (сухожильний ганглій), первинну хірургічну обробку ран, пункції, блокади.
Відгуків

Перевірені відгуки про лікаря відгуків

Любов 03 Червень 2024
Віта 03 Квітень 2024
Компетентний лікар, толерантне ставлення, гарно провів діагностику й добрі зробив призначення що до лікування.
Галина 27 Березень 2024
Дуже сподобався лікар і сам візит теж дуже сподобався. Спілкування з лікарем було  просто супер. Все мені було до вподоби.
Світлана 15 Березень 2024
Візит добре пройшов. Дуже сподобався лікар, уважний, кваліфікований спеціаліст. Обов'язково ще піду на візит до цього лікаря.
Світлана 08 Березень 2024
Консультація пройшла добре - усе пояснив, розказав, обстежив. Задоволена візитом.

Всі лікарі Черкаси