Бровари
Лікар Отоларинголог Войтович Світлана Валеріївна на Doc.ua

Відгуки про Войтович Світлана Валеріївна

Світлана Валеріївна є фахівцем у сфері отоларингології. Вона проводить процедури, які спрямовані на усунення гнійних, запальних процесів в ЛОР-органах (наприклад, синусит, тонзиліт, отит, абсцес і ін.). Також доктор Войтович проводить ендоскопічну риноскопію, отоскопію, орофарингоскопію, виконує оперативні втручання - парацентез, тимпанопункцію, септопластику, репозицію кісток носа і ін.
Відгуків

Перевірені відгуки про лікаря 75 відгуків

Оксана 06 Травень 2024
Дуже залишилася задоволена візитом. Лікар чудовий спеціаліст, розписала дієве лікування, надала усі рекомендації. Візит пройшов просто прекрасно, все було на найвищому рівні. Дякую.
Надія 22 Квітень 2024
Лікарка професійна, все чітко пояснює, гарно розповідає, лікування мені підходить. Все добре
Павло 17 Квітень 2024
Очень хороший доктор, все было прекрасно, я доволен визитом к доктору
Влада 12 Квітень 2024
Аріна 27 Березень 2024
Дуже гарна та компетентна лікарка, надала максимально змістовну консультацію, поради, отимали від прийому все, на що розрахували. Дякуємо!
Яна 27 Березень 2024
Лікарка досвідчена, я отримала інформативну консультацію, дякую.
Назар 27 Березень 2024
До лікаря зверталися вже не перший раз, лікар нам дуже подобається, дуже хороший спеціаліст
Наталія 22 Березень 2024
Все влаштувало, дякую.
Дмитро 15 Березень 2024
Все влаштувало на прийомі, дякую.
Тетяна 11 Березень 2024
Візит пройшов прекрасно. Лікар хороший, кваліфікований спеціаліст. Була вже у багатьох лікарів, і не один з цих лікарів не міг мені допомогти, а цей лікар допоміг зразу, вилікував мене. Тому я дуже здавлена цим лікарем.Дякую.
5 6 7 8 chevron_right

Всі лікарі Бровари