11 відгуків

Медичний центр «Зір сто процентів»

Медичний центр «Зір сто процентів» був відкритий в 2016 році. Це одне з провідних медичних установ в українській офтальмології, багатофункціональний комплекс відділень, в якому лікарі працюють практично з усіма можливими недугами даного напрямку ще

вул. Дніпровська набережна, 23. На карті

Дарницький , м.Осокорки

В даний момент запис в клініку через наш сервіс не ведеться

Медичний центр «Зір сто процентів» пропонує не тільки консультативні послуги, оперативне і консервативне лікування, а й якісну діагностику зору.

Серед діагностичних послуг центру:

• пахіметрія
  • тонометрія
  • А + В сканування очного яблука
  • біомікроскопія
  • офтальмоскопія з широкою зіницею очного дна лінзою Гольдмана

Очереди не было, очень внимательно и быстро обследовали. Все очень хорошо, если повторно нужно будет проходить обследование, буду обращаться. Сестре порекомендовала, они должны тоже пойти туда.

Ольга, 16.01.2019

Все хорошо, спасибо огромное! Приятный персонал, очень внимательный, все нам сделали объяснили, рассказали. Мы не ожидали, пришли, переоделись, нас сразу же приняли и отправили к врачу.

Анастасия, 13.12.2018

Нужно было закапать глаза в клинике, мне сказали, что зрение ухудшиться на пару часов, в итоге только через сутки смогла нормально видеть.

Юлия, 29.08.2018

ул. Макеевская, 8. На карті