102 відгуки

Лікарська практика

• Паркінг,

Діагностичний центр «Лікарська практика» надає пацієнтам можливість пройти такі обстеження, як: допплерографія судин голови і шиї, електроенцефалографія, електронейроміографія, електрокардіографія, добовий моніторинг артеріального тиску та ін. Головні умови високої якості отриманих результатів - новітнє обладнання і професіоналізм лікарів ще

• Нд: 9:00-15:00

вул. Назарівська, 13. На карті

Шевченківський , м.Університет

«Лікарська практика» - діагностичний центр, який створений для виявлення найрізноманітніших захворювань у неврології, кардіології, терапії, педіатрії, гінекології, урології з метою їх подальшого ефективного лікування.

Лікарі центру «Лікарська практика» призначають діагностичні процедури, необхідні при захворюванні пацієнта, не нав'язуючи зайвих досліджень.

Послуги, що надаються у центрі «Лікарська практика»:

• доплерографія судин шиї і голови (функціональні проби);
  • електронейроміографія (ЕНМГ);
  • електроенцефалографія (ЕЕГ);
  • електрокардіографія (ЕКГ);
  • добовий моніторинг ЕКГ - Холтер;
  • добовий моніторинг артеріального тиску та ін.

Обладнання медичного центру «Лікарська практика»:

• Ультразвукова діагностична система HITACHI HI VISION Avius;
  • Фізіотерапевтичне обладнання (усі види електростимуляції нервів і м'язів, карбоксітерапія);
  • Апарат електротерапевтичний зі зворотним біологічним зв'язком для реабілітації пацієнтів з нейрогенним сечовим міхуром.
  • Багатофункціональний комп'ютерний комплекс для проведення електронейроміографії і викликаних потенціалів головного мозку;
  • Кардіологічний комп'ютерний комплекс для реєстрації ЕКГ і холтерівського моніторування;
  • Відеоелектроенцефалограф: 21 канал + канал для запису ЕКГ + полісомнографічні канали для діагностики епілепсії, порушень сну;
  • Стабілізатор комп'ютерний з біологічним зворотним зв'язком для реабілітації та діагностики порушень рівноваги.

Переваги «Лікарська практика»:

• зручний графік роботи;
  • новітнє обладнання для діагностики;
  • результати обстеження видаються пацієнту через 15-20 хвилин після процедури, а в електронному вигляді вони зберігаються у базі діагностичного центру;
  • висококваліфіковані лікарі;
  • місце розташування у центрі Києва.

Прием начался вовремя. Все быстро сделали. Заключение дали. Месторасположение удобное и нормальная цена.

Олена, 17.02.2021

была на приеме у Кортуновой Г.В. все очень понравилось: высокий профессионализм, простое человеческое отношение. приняли меня на 18 минут раньше + все мое время. очень рекомендую врача!

василенко ольга, 31.07.2020

Хороший врач, который делал УЗИ, внимательный. Благодарю.

Евгения, 07.06.2019

Приемом очень довольна, очень понравилось отношение доктора к пациенту. Очень понравился врач, его внимательность и понимание. Всё прошло хорошо на консультации.

Мария, 25.02.2019

Після візиту в клініку залишись позитивні враження. Прийняли вчасно, одразу як прийшла. На рецепції працюють приємні дівчата, які допоможуть і підкажуть. Всередині досить комфортно.

Євген, 05.01.2019

ул. Антоновича, 155. На карті