59 відгуків

Євмакс на Щербакова

Діагностичний центр оснащений сучасним обладнанням, яке дозволяє провести обстеження за багатьма напрямками: гінекологія, урологія гастроентерологія, неврологія, педіатрія, терапія і сімейна медицина, дитяча та доросла отоларингологія. ще

• Пн-Нд: 8:00-20:00

вул. Щербакова, 52. На карті

Шевченківський , м.Нивки

«Евмакс» - сучасний медичний центр повного спектру послуг, який надає своїм пацієнтам високоякісну медичну допомогу. «Евмакс» об'єднав під одним дахом діагностичне відділення, багатопрофільний денний стаціонар і клініку, де ведеться прийом практично в усіх напрямках - гінекологія, урологія гастроентерологія, неврологія, педіатрія, терапія і сімейна медицина, дитяча та доросла отоларингологія.

У центрі «Евмакс» працюють доктори першої і вищої лікарської категорії, кандидати медичних наук, що мають величезну практику лікування, як в приватному, так і державному сегменті охорони здоров'я.

Діагностичне відділення оснащено новим сучасним обладнанням, за допомогою якого фахівці медичного центру проведуть широкий комплекс обстежень і лікування своїх пацієнтів.

Діагностичний центр «Евмакс» надає послуги за наступними напрямками:

• Різні види УЗ-діагностики (апарат експертного класу Toshiba);
  • Електрокардіограма (ЕКГ);
  • Лабораторні дослідження (загальноклінічні аналізи сечі, крові, а також біохімічна, гормональна, серологічна, бактеріологічна, ПЛР-діагностика).

«Евмакс» піклується про своїх пацієнтів, тому гарантує дотримання етики та повну конфіденційність.

Проходила в клинике обследование УЗИ. Все прошло хорошо. Выдали заключение, объяснили результаты. Никаких задержек не было. Минус, из-за которого снизила оценку: не работал терминал. Хорошо, что взяла наличку с собой, но лучше предупреждать об этом во время записи или подтверждения приема. В остальном, все понравилось.

Анна, 11.12.2019

Мне не дали чек, хотя я была в таком состоянии, меня спросили, вам чек нужен. Я говорю да, мне чек нужен. Мне дали заказ. Я бухгалтер и знаю что такое чек. У меня было такое состояние, я не хотела ругаться. Очень неприятно. Такое ощущение что деньги пошли в карман, а не за обслуживание.

Ольга, 22.09.2019

Очень хорошее обслуживание, хороший доктор.

Светлана, 25.01.2019

Обслуговуванням задоволені, але трішки прийшлось почекати.

Инна, 27.10.2018

Лікар дуже сподобався, кваліфікований. Я повністю задоволена прийомом. Дякую.

Аліна, 02.10.2018

пр-т Валерия Лобановского, 17. На карті

Соломенский

ул.Николая Пимоненко, 10-А. Городская стоматологическая поликлиника, 3 этаж, кабинет 308. На карті

пр-т Петра Григоренко, 13 Б. На карті

Дарницкий

4.7

Дарницкий бульвар, 5 . На карті

Днепровский

ул. Левка Лукьяненко, 14 (КНП "Консультативно диагностический центр" Оболонского района). На карті

Оболонский