38 відгуків

Рішон, медичний центр

Медичний центр RISHON пропонує великий спектр діагностичних процедур. Всі дослідження проводять на інноваційних, сертифікованих апаратах. ще

• Пн-Нд: 8:00-20:00

Вул. Піщана, 11. На карті

Холодногірський , м.Центральний ринок, м.Університет, м.Держпром

В даний момент запис в клініку через наш сервіс не ведеться
Схожі діагностичні центри в інших районах міста Харкова:

Медичний центр RISHON - це діагностичний центр, який надає повний спектр досліджень людського організму.

У медцентрі RISHON можна провести таку діагностику, як:

• УЗД;
  • ендоскопія;
  • комп'ютерна томографія;
  • рентгенографія;
  • біопсія;
  • флюорографія.

Ультразвукова діагностика відноситься до неінвазивних методів, в якій використовуються ультразвукові хвилі. Дана діагностика доступна для будь-якої вікової категорії. Важливою перевагою є те, що особливої ​​підготовки і обмежень немає. Проводять маленьким дітям і дорослим пацієнтам. Існує кілька видів УЗД-діагностики:

• УЗД органів черевної порожнини
  • УЗД мочевиводітельной системи
  • УЗД органів малого тазу у жінок
  • УЗД органів малого тазу у чоловіків
  • УЗД в акушерстві
  • УЗД щитовидної залози
  • УЗД молочних залоз
  • УЗД слинних залоз
  • УЗД суглобів

Ендоскопія проводиться за допомогою ендоскопа. За допомогою цієї діагностики фахівець може подивитися стан обстежуваного органу через камеру, яка вбудована в прилад. У медцентрі RISHON можливе проведення даної діагностики без проковтування кабелю. В даному випадку використовують капсулу, яка проходить через весь шлунково-кишкового тракту і виходить природним шляхом.

У медичному центрі RISHON вам зможуть запропонувати кілька видів ендоскопічних досліджень таких, як:

• гастроскопія;
  • відеоезофагогастродуоденоскопія;
  • відеоколоноскопія;

У медичному закладі використовують для КТ діагностики Philips Brilliance iCT з потужністю 256 зрізів. Це єдиний апарат в Харкові, який забезпечує чудову якість зображення, величезну зону анатомічного охоплення і високу швидкість сканування. Цей прилад можна налаштувати так, щоб доза випромінювання була максимально низькою або ж навпаки.

У медцентрі проводять двома способами дане дослідження:

• нативним (без контрастує речовини);
  • болюсним (з контрастує речовиною).

Для проведення рентгенографії фахівці медцентру використовують сертифіковані апарати. За допомогою цих інноваційних апаратів надаються більш якісні і точні результати діагностики. Цифрова рентгенівська система дозволяє робити знімки, захоплюючи, великі області або ж точково, тобто конкретної зони або органу.

Визитом в клинику остался доволен. Рекомендую.

Андрей, 16.12.2021

Мне всё понравилось, в клинике меня очень быстро и качественно приняли. Осталась довольна.

Александра, 01.11.2021

Гарна клініка, гарний персонал. Обслужили швидко і якісно.

Евгений, 29.10.2021

Все очень понравилось. Очень все быстро и уютно. Молодцы!

Юрий, 14.01.2021

Дуже гарне не тільки обслуговування на медичному рівні. Тим паче, що спілкування дуже ввічливе. Я дуже задоволена. Залишаю за собою бажання, якщо виникне якась проблема, йти тільки до медичного центру "RISHON". Я дуже задоволена.Все оперативно та ввічливо, мене провели, посадили, зробили. Все просто на відмінно, зовсім інша атмосфера. Дякую, дякую, дякую! Велике спасибі!

Лидия, 02.12.2020