Медіскан, діагностичний центр в Бершаді

• Оплата карткою,

Вам потрібно пройти інформативне та достовірне КТ у Бершаді? Діагностичний центр Медіскан - сучасний експертний рівень комп’ютерної томографії! Вагомі переваги Діагностичного центру «Медіскан» це 64-х зрізовий комп’ютерний томограф Siemens Somatom Go.Up і згуртована команда кваліфікованих лікарів-рентгенологів вищої кваліфікації зі стажем не менше 12 років.. Для пацієнтів, ми пропонуємо швидкий час дослідження, від 3 хвилин, революційно низька доза опромінення для пацієнта, 3D - зображення, контрастні дослідження із застосуванням синхронізованого інжектора, новітнє покоління надчутливих детекторів і обстеження пацієнтів з максимальною вагою до 200 кг. В неділю соціальний день знижка на обстеження 5-10% ще

• Сб: вихідний
  • Нд: вихідний

вул. Будкевича 2. На карті

Без района

Ми діагностичний центр «Медіскан»:
Комп’ютерною томографією сьогодні називають метод, за допомогою якого можна дослідити тіло людини зсередини, виявити патологію, захворювання.
Лікар на екрані монітора бачить трьохвимірне зображення.
Він може зрозуміти структуру того чи іншого органу, правильно сформулювати своє заключення для встановлення клінічного діагнозу. За допомогою КТ можна переглянути навіть будову системи кровообігу.
Історія діагностичного центру «Медіскан» починається з 2011 року, коли група однодумців вирішила створити на території Вінницької області сучасний діагностичний центр, який би надавав принципово новий експертний рівень діагностики, гідно відповідав сучасним вимогам.
З цією метою була встановлена сучасна і єдина, в той час, в області система мультіспіральной комп’ютерної томографії з синхронізованим дволанцюговим інжектором і станцією обробки зображень з можливістю 3D-реконструкції. Протягом років існування обладнання регулярно оновлювалося і вдосконалювалося.
Метою діяльності центру є надання високоякісної діагностичної допомоги експертного рівня на території Вінниці, Вінницької області та України.

Переваги діагностики у нас:
  • Експертний рівень якості діагностичних зображень
  • Висока швидкість проведення обстеження, а отже невелика за часом тривалість процедури
  • Мінімальний рівень опромінення. Новітнє програмне забезпечення, що дозволяє оптимізувати параметри сканування відповідно до ваги пацієнта і клінічної задачі, що в свою чергу допомагає редукції кінцевого променевого навантаження.
  • Максимальний комфорт для пацієнта. Оснащення захисним одягом, накладками, а також різноманітними подушками, фіксаторами і т.п. для максимального комфорту пацієнта і супроводжуючих
  • Необмежена кількість досліджень за зміну
Фахівці нашого центру регулярно проходять курси підвищення кваліфікації, необхідні стажування для максимально ефективного використання функцій сучасного обладнання.
У нашому центрі працюють лікарі тільки вищої кваліфікації зі стажем не менше 12 років.
Послуги
  • Консультація