Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Зовіракс крем 5% туб 2г
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 017214Код реєстрації UA/8629/01/01
ATC-Класифікатор: Ацикловір
Торгова назва: Зовіракс
Діюча речовина: Aciclovir
76.98 - 97.50 грн

76.98 - 97.50 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно

Зовіракс дуо крем 2 г, №1Немає в наявності
Зовіракс таблетки 200 мг №25
Зовіракс таблетки 200 мг №25
201.95 - 296.6 грн
Форми випуску, які є в наявності у вашому місті

Аналоги (Збіг по складу діючої речовини)

Фармакологічні властивості

Форма випуску: Крем
Кому можна: Дорослим, Аллергікам, Діабетикам, Водіям
Спосіб введення: Зовнішнє
Взаємодія з їжею: Не має значення

Інструкція - Зовіракс крем 5% туб 2г Завантажити інструкцію

Склад:

діюча речовина: 1 г крему містить 50 мг ацикловіру;

допоміжні речовини: пропіленгліколь, парафін білий м’який, олія мінеральна, спирт цетостеариловий, арлацел 165, полоксамер, натрію лаурилсульфат, диметикон, вода очищена.

Показання.

Лікування інфекцій губ та обличчя, спричинених вірусом простого герпесу (Herpes labialis).

Протипоказання.

Гіперчутливість до ацикловіру, валацикловіру, пропіленгліколю або до інших компонентів крему.

Спосіб застосування та дози.

Препарат призначений для зовнішнього застосування.

Дорослим та дітям віком від 12 років:  наносити крем 5 разів на день приблизно з 4-годинними інтервалами, за винятком нічного часу. Важливо розпочати лікування якнайшвидше на початку інфекції, найкраще – під час продромального періоду або на стадії еритеми. Можна почати лікування і на пізніх стадіях – папули або пухиря.

Лікування триває щонайменше 4 дні. Якщо загоєння не відбулося, можна продовжити лікування до 10 днів. Якщо симптоми захворювання не зникають після 10 днів лікування, хворому необхідно звернутися до лікаря. Слід вимити руки до та після використання крему, та уникати зайвого тертя або торкання рушником уражених ділянок, щоб запобігти загостренню або передачі інфекції.

Діти.

Даних щодо безпеки застосування препарату дітям віком до 12 років недостатньо, тому рекомендується застосовувати дітям віком від 12 років.

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Бажаємо здоров'я03191, м.Київ, вул.Лятошинського композитора,18, прим.3
82.01 грн
Бажаємо здоров'я02140, м.Київ, вул.Вишняківська, 2, прим.5
Бажаємо здоров'я02230, м.Київ, пр-т Червоної Калини (Маяковського),26а
76.98 грн
Аптека оптових цін (Київ Аптека №63 (ТВА))м. Київ, Шевченківський р-н, вул. Полтавська, буд. 10
78.32 грн
Бажаємо здоров'я04111, м.Київ, вул.Щербаківського Данила,72
Бажаємо здоров'я02192, м.Київ, вул.Андрія Малишка,2д
Бажаємо здоров'я02101, м.Київ, вул.Вінстона Черчилля(Червоноткацька), 14
78.56 грн
Бажаємо здоров'я04212, м. Київ, вул.Героїв полку "Азов"(Малиновського Маршала), 34
Бажаємо здоров'я02156, м.Київ, вул.Мілютенка, 12-А
Бажаємо здоров'я01032, м.Київ, вул.Петлюри Симона,2/4
78.86 грн
Бажаємо здоров'я04114, м.Київ, вул.Вишгородська,45а/2
78.86 грн
Бажаємо здоров'я02094, м.Київ, вул.Гетьмана Павла Полуботка(Попудренка), 65
79.69 грн
Аптека оптових цін (Киевская 36)м. Київ, Оболонський р-н, вул. Героїв Дніпра, буд. 29-А
79.7 грн
Аптечна мережа 911 (Київська 118)м. Київ, Шевченківський р-н, вул. Хмельницького Богдана, буд. 10
79.82 грн
Аптека оптових цін (Київська 7)м. Київ, Деснянський р-н, просп. Червоної Калини, буд. 75/2
79.94 грн
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Зовіракс крем 5% туб 2г ?

Придбати Зовіракс крем 5% туб 2г можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Зовіракс крем 5% туб 2г серед різних аптек міста становить 82.91 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Зовіракс крем 5% туб 2г , а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Зовіракс крем 5% туб 2г ?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Зовіракс крем 5% туб 2г ?” перед замовленням препарату.