Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Зомета концентрат для інфузій 4мг/5мл 5мл
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
За рецептом в наявності
Артикул 011610Код реєстрації UA/8368/01/01
3,140.19 - 3,767.00 грн

3,140.19 - 3,767.00 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно
2-3 дні
“Нова Пошта”: на адресу
від 65 грн
2-3 дні

Аналоги (Збіг по складу діючої речовини)

Фармакологічні властивості

Форма випуску: концентрат для інфузій
Кому можна: Дорослим, Аллергікам, Діабетикам
Спосіб введення: Крапельниці
Температура зберігання: Кімнатна температура
Взаємодія з їжею: Не має значення

Інструкція - Зомета концентрат для інфузій 4мг/5мл 5мл

Склад:

діюча речовина: zoledronic acid;

5 мл концентрату містять 4 мг кислоти золедронової безводної, що відповідає 4,264 мг кислоти золедронової моногідрату;

1 мл концентрату містить 0,8 мг кислоти золедронової безводної;

допоміжні речовини: маніт (E 421), натрію цитрат, вода для ін’єкцій.

Показання.

– Профілактика симптомів, пов’язаних з ураженням кісткової тканини (патологічні переломи, компресія хребетного стовба, ускладнення після хірургічних втручань і променевої терапії або гіперкальціємія, обумовлена злоякісною пухлиною), у пацієнтів зі злоякісними новоутвореннями на пізніх стадіях.

– Лікування гіперкальціємії, обумовленої злоякісною пухлиною.

Протипоказання.

Гіперчутливість до діючої речовини (золедронової кислоти), інших бісфосфонатів або будь-яких допоміжних речовин, що входять до складу лікарського засобу.

Вагітність або період годування груддю.

Спосіб застосування та дози.

Зомету® вводять тільки лікарі, які мають досвід внутрішньовенного введення бісфосфонатів.

Перед введенням 5 мл концентрату Зомети®, що містить 4 мг золедронової кислоти, розводять у 100 мл 0,9 % розчину натрію хлориду або 5 % розчину глюкози. Готовий розчин Зомети® для інфузій вводять у вигляді одноразової внутрішньовенної інфузії протягом щонайменше 15 хв.

Концентрат Зомети® не можна змішувати з розчинами для інфузій, що містять кальцій або інші двовалентні катіони, такими як лактатний розчин Рінгера, і необхідно вводити у вигляді одноразової внутрішньовенної інфузії з використанням окремої інфузійної системи.

Діти.

Безпека та ефективність застосува

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Бажаємо здоров'я02121, м.Київ, пр-т Бажана Миколи,3
Бажаємо здоров'я02152, м.Київ, пр-т Тичини Павла,9, кв.2
Бажаємо здоров'я04108, м.Київ, пров.Квітневий,9
3172.84 грн
Бажаємо здоров'я02091, м.Київ, Харківське шосе,152 (літера А)
3172.88 грн
Бажаємо здоров'я04071, м.Київ, вул.Верхній Вал, 22
3222.6 грн
Показати ще 20 аптек

Процес отримання рецепту на Зомета концентрат для інфузій 4мг/5мл 5мл

Починаючи з 1 серпня 2022 року згідно із законом “Наказ МОЗ України від 21.07.2022 р. № 1284” придбати Зомета концентрат для інфузій 4мг/5мл 5мл можливо лише за наявності електронного рецепту. А вже з 1 квітня 2023 року було внесено зміни до закону, згідно з “Наказом МОЗ України від 15.03.2023 № 494” він поширився на інші препарати, зокрема всі рецептурні лікарські засоби.

За допомогою сервісу Doc.ua - Eрецепт за 10 хвилин ви можете отримати електронний рецепт щоб купити Зомета концентрат для інфузій 4мг/5мл 5мл . В умовах нашого часу похід до лікаря не завжди є можливим. Наш сервіс покликаний вирішити проблему неможливості оффлайн відвідування спеціаліста. Не виходячи з дому, за допомогою Doc.ua – Eрецепт пройдіть консультацію лікаря з подальшою можливістю отримання рецепту на Зомета концентрат для інфузій 4мг/5мл 5мл .

Наявність декларації із сімейним лікарем не є обов'язковою умовою.

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Зомета концентрат для інфузій 4мг/5мл 5мл?

Придбати Зомета концентрат для інфузій 4мг/5мл 5мл можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Зомета концентрат для інфузій 4мг/5мл 5мл серед різних аптек міста становить 3,414.84 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Зомета концентрат для інфузій 4мг/5мл 5мл, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Зомета концентрат для інфузій 4мг/5мл 5мл?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Зомета концентрат для інфузій 4мг/5мл 5мл?” перед замовленням препарату.