Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

ЗолендроВіста концентрат для інфузій 4 мг/5 мл 5 мл №1
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 007754Код реєстрації UA/16475/01/01
3,005.62 - 3,619.30 грн

3,005.62 - 3,619.30 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно
2-3 дні
“Нова Пошта”: на адресу
від 65 грн
2-3 дні

Аналоги (Збіг по складу діючої речовини)

Фармакологічні властивості

Форма випуску: концентрат для інфузій
Кому можна: Дорослим, Аллергікам, Діабетикам
Спосіб введення: Крапельниці
Температура зберігання: Кімнатна температура
Взаємодія з їжею: Не має значення

Інструкція - ЗолендроВіста концентрат для інфузій 4 мг/5 мл 5 мл №1

Склад:

діюча речовина: zoledronic acid;

5 мл концентрату містять 4 мг кислоти золедронової безводної, що відповідає 4,264 мг кислоти золедронової моногідрату;

1 мл концентрату містить 0,8 мг кислоти золедронової безводної (у формі золедронової кислоти моногідрату)

допоміжні речовини: маніт (E 421), натрію цитрату дигідрат, вода для ін’єкцій.

Показання.

– Профілактика симптомів, пов’язаних з ураженням кісткової тканини (патологічні переломи, компресія хребетного стовбура, ускладнення після хірургічних втручань і променевої терапії або гіперкальціємія, обумовлена злоякісною пухлиною), у пацієнтів зі злоякісними новоутвореннями на пізніх стадіях.

– Лікування гіперкальціємії, обумовленої злоякісною пухлиною.

Протипоказання.

Гіперчутливість до діючої речовини (золедронової кислоти), інших бісфосфонатів або до будь-якої з допоміжних речовин препарату.

Вагітність або період годування груддю.

Спосіб застосування та дози.

Препарат повинен вводити тільки лікар, який має досвід внутрішньовенного введення бісфосфонатів.

Перед введенням 5 мл концентрату ЗолендроВісти, що містить 4 мг золедронової кислоти, розводять у 100 мл 0,9 % розчину натрію хлориду або 5 % розчину глюкози. Готовий розчин для інфузій вводять у вигляді одноразової внутрішньовенної інфузії протягом щонайменше 15 хв.

Концентрат ЗолендроВісти не можна змішувати з розчинами для інфузій, що містять кальцій або інші двовалентні катіони, такими як лактатний розчин Рінгера, і необхідно вводити у вигляді одноразової внутрішньовенної інфузії з використанням окремої інфузійної системи.

Діти.

Безпека та ефективність застосування золедронової кисл

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Бажаємо здоров'я04201, м.Київ, вул.Кондратюка Юрія,4, прим.146
3005.62 грн
Аптека Доброго ДняМайдан Незалежності (ТЦ Глобус 1 лінія), Київ
3408.1 грн
Бажаємо здоров'я02002, м.Київ, вул.Митрополита Василя Липківського (вул.Урицького),№3
3064.74 грн
Бажаємо здоров'я03191, м.Київ, вул.Лятошинського композитора,18, прим.3
Бажаємо здоров'я03115, м.Київ, пр-т Берестейський (Перемоги),91
Бажаємо здоров'я04107, м.Київ, вул.Татарська,38а
Бажаємо здоров'я04214, м.Київ, вул.Героїв Дніпра,49
3326.17 грн
Бажаємо здоров'я04073, м.Київ, вул.Кирилівська,109в/1
3326.17 грн
Аптека оптових цін (Київська 75)м. Київ, Шевченківський р-н, пров. Політехнічний, буд. 1/33
3326.71 грн
Аптечна мережа 911 (Київська 174 (Головна аптека))м. Київ, Шевченківський р-н, б-р Тараса Шевченка, буд. 2/54
3342.73 грн
Аптека Доброго Днявул. Березняківська, 31, Київ
Аптека Доброго Днявул. Драгоманова, 2, Київ
Показати ще 20 аптек

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити ЗолендроВіста концентрат для інфузій 4 мг/5 мл 5 мл №1?

Придбати ЗолендроВіста концентрат для інфузій 4 мг/5 мл 5 мл №1 можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на ЗолендроВіста концентрат для інфузій 4 мг/5 мл 5 мл №1 серед різних аптек міста становить 3,389.48 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати ЗолендроВіста концентрат для інфузій 4 мг/5 мл 5 мл №1, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати ЗолендроВіста концентрат для інфузій 4 мг/5 мл 5 мл №1?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги ЗолендроВіста концентрат для інфузій 4 мг/5 мл 5 мл №1?” перед замовленням препарату.