Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Зіпелор, спрей для ротової порожнини, 1,5мг/мл 30 мл
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 012742Код реєстрації UA/16107/01/01
ATC-Класифікатор: Бензидамін
Торгова назва: Зіпелор
Виробник: Фармак
171.41 - 244.80 грн

171.41 - 244.80 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно
“Нова Пошта”: на адресу
від 65 грн
2-3 дні

Форми випуску

Форми випуску, які є в наявності у вашому місті

Фармакологічні властивості

Інструкція - Зіпелор, спрей для ротової порожнини, 1,5мг/мл 30 мл

Склад:

діюча речовина: benzydamine;

1 мл спрею містить бензидаміну гідрохлориду 1,5 мг;

допоміжні речовини: етанол 96 %, гліцерин, метилпарабен (Е 218), сахарин натрію, натрію гідрокарбонат, полісорбат 20, м’ятний ароматизатор, вода очищена.

Показання.

Симптоматичне лікування подразнень і запалень ротоглотки; болю, зумовленого гінгівітом, стоматитом, фарингітом; у стоматології застосовують після екстракції зуба або з профілактичною метою.

Протипоказання.

Підвищена чутливість до діючої речовини або до інших компонентів препарату.

Спосіб застосування та дози.

Перед застосуванням необхідно встановити небулайзер.

При натисканні на помпу утворюється аерозоль, який містить 1 дозу спрею – 0,17 мл, що відповідає 0,255 мг бензидаміну гідрохлориду.

Дозування

Дорослим: 4 – 8 розпилень 2 – 6 разів на добу.

Дітям (6 – 12 років): 4 розпилення 2 – 6 разів на добу.

Дітям (4 – 6 років): 1 розпилення на кожні 4 кг маси тіла. Максимальна доза еквівалентна  4 розпилюванням 2 – 6 разів на добу.

Не перевищувати рекомендовані дози.

Діти.

Препарат можна застосовувати дітям віком від 4 років.

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
АНЦпр. Бажана, 36
176.57 грн
Аптека Шарапр. Бажана, 24/1
177.41 грн
Аптека оптових цін (Київська 122)м. Київ, Дарницький р-н, просп. Григоренка Петра, буд. 20
177.91 грн
АНЦвул. Мишуги, 3в
179.54 грн
Аптека Копійкаб-р. Чоколівський, 1
180.14 грн
Аптека оптових цін (Київська 14)м. Київ, Дарницький р-н, Харківське шосе, буд. 166
180.56 грн
Аптека оптових цін (Київська 45/2)м. Київ, Дніпровський р-н, вул. Гетьмана Павла Полуботка, буд. 9А
180.57 грн
АНЦвул. Сосюри Володимира, 3
180.78 грн
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Зіпелор, спрей для ротової порожнини, 1,5мг/мл 30 мл?

Придбати Зіпелор, спрей для ротової порожнини, 1,5мг/мл 30 мл можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Зіпелор, спрей для ротової порожнини, 1,5мг/мл 30 мл серед різних аптек міста становить 197.96 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Зіпелор, спрей для ротової порожнини, 1,5мг/мл 30 мл, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Зіпелор, спрей для ротової порожнини, 1,5мг/мл 30 мл?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Зіпелор, спрей для ротової порожнини, 1,5мг/мл 30 мл?” перед замовленням препарату.