Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Юнігамма капсули №20
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 014462Код реєстрації
286.92 - 363.70 грн

286.92 - 363.70 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно

Форма випуску: Капсули
Кому можна: Дорослим
Спосіб введення: Всередину / перорально
Температура зберігання: Кімнатна температура
Взаємодія з їжею: Не має значення

Склад

1 капсула містить: холіну -  82,5 мг,  уридину монофосфату – 150 мг, вітаміну В6  – 4 мг, вітаміну В1  – 2,5 мг, фолієвої кислоти – 400 мкг, вітаміну В12  – 3 мкг.

Допоміжні речовини: (DL- холіну бітартрат, уридино-5-монофосфат,  наповнювач (мікрокристалічна целюлоза), піридоксину гідрохлорид, антизлежувач  (магнієві солі жирних кислот), тіаміну гідрохлорид, антизлежувач (кремнію діоксид), птероїлмоноглутамінова кислота,  ціанокобаламін;

склад капсули: желатин, харчові барвники (титану діоксид, оксид заліза жовтий, оксид заліза червоний).

Властивості

1. Холін бере участь в синтезі важливого нейромедіатора – ацетилхоліну, який в свою чергу відіграє ключову роль у проведенні нервового імпульсу. Холін є необхідним субстратом для синтезу основних компонентів клітинних мембран - фосфитидилхоліну та сфінгомієліну, та має позитивний вплив на функціональний стан мембранних структур нервових клітин.
  2. Уридину монофосфат – є одним з найважливіших нуклеотидів у метаболізмі нервової тканини. Він відіграє центральну роль у процесах синтезу піримідинових нуклеотидів у нервових клітинах. Також уридину монофосфат виступає у ролі внутрішньоклітинного сигналу для запуску процесів регенерації периферичних нервів. У періоди, коли гостро зростає потреба нервових клітин у нуклеотидах (у разі пошкодження нервової тканини), додаткове надходження в організм уридину монофосфату, має позитивний вплив на синтез нуклеїново
Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Бажаємо здоров'я02092, м.Київ, вул.Рогозівська,6
286.92 грн
АНЦвул. Ярославів Вал, 20
328.51 грн
Бажаємо здоров'я04112, м.Київ, вул.Теліги Олени, 13/14
293.58 грн
Бажаємо здоров'я04212, м.Київ, вул.Героїв полку "Азов"(Маршала Малиновського),4-В, прим.268
299.15 грн
Аптека Копійкапров. Попова, 2в
309.87 грн
Аптека Копійкавул. Княжий Затон, 9
309.9 грн
Бажаємо здоров'я02138, м.Київ, вул.Олександри Екстер(Цвєтаєвої М.),18/78/вул.Бальзака Оноре де,18/78
311.2 грн
Показати ще 20 аптек

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Юнігамма капсули №20?

Придбати Юнігамма капсули №20 можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Юнігамма капсули №20 серед різних аптек міста становить 320.05 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Юнігамма капсули №20, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Юнігамма капсули №20?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Юнігамма капсули №20?” перед замовленням препарату.