Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Веновітал капс. 310 мг №60
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 012691Код реєстрації
Торгова назва: Веновітал
Виробник: Юніверс Фарм
268.13 - 362.80 грн

268.13 - 362.80 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно

Спосіб введення: Всередину / перорально
Температура зберігання: Кімнатна температура
Взаємодія з їжею: Під час

СКЛАД

250 мг мікронізованого флавоноїдного комплексу з екстракту плодів цитрусових (Citrus Аurantium), що містить 225 мг діосміну (90%) і 25 мг флавоноїдів у вигляді 50% гесперидину (10%), 50 мг екстракту каштана кінського (Aesculus hippocastanum).

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ЗАСТОСУВАННЯ:

в раціон харчування як додаткове джерело антиоксидантів і флавоноїдів, з метою нормалізації функціонального стану венозно-лімфатичної системи (зменшує проникність і ламкість капілярів, зміцнює судинну стінку і підвищує її тонус, покращує мікроциркуляцію і лімфовідтікання).

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ ТА РЕКОМЕНДОВАНА ДОБОВА ДОЗА:

дорослим по 1-2 капсули 2 рази на добу під час їжі, запиваючи невеликою кількістю рідини. Тривалість застосування: 8 -12 тижнів, в подальшому за погодженням з лікарем. Не слід перевищувати рекомендовану добову норму.

ПРОТИПОКАЗАННЯ:

при індивідуальній чутливості до компонентів добавки; вагітним і жінкам, які годують груддю. Перед прийомом продукту проконсультуватися з лікарем.

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Подорожникм.Київ, Харківське шосе,160
Подорожникм.Київ, Юрія Литвинського,33, приміщення 69
Подорожникм.Київ, проспект Тичини Павла,3

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Веновітал капс. 310 мг №60?

Придбати Веновітал капс. 310 мг №60 можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Веновітал капс. 310 мг №60 серед різних аптек міста становить 328.0 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Веновітал капс. 310 мг №60, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Веновітал капс. 310 мг №60?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Веновітал капс. 310 мг №60?” перед замовленням препарату.