Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Венофер р-н д/ін. 20 мг/мл 5 мл №5
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 001825Код реєстрації UA/8015/01/01
1,328.00 - 1,559.42 грн

1,328.00 - 1,559.42 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно
“Нова Пошта”: на адресу
від 65 грн
2-3 дні

Фармакологічні властивості

Форма випуску: розчин для ін'єкцій
Кому можна: Дорослим, Дітям, Аллергікам, Діабетикам
Спосіб введення: Уколи
Температура зберігання: Кімнатна температура
Взаємодія з їжею: Не має значення

Інструкція - Венофер р-н д/ін. 20 мг/мл 5 мл №5

Склад:

діюча речовина: 1 мл розчину містить 20 мг заліза (у вигляді заліза(ІІІ)  гідроксид сахарозного  комплексу – 540 мг);

допоміжні речовини: натрію гідроксид, вода для ін’єкцій.

Показання.

Застосування препарату показане пацієнтам з дефіцитом заліза у разі неефективності або неможливості перорального прийому залізовмісних препаратів, наприклад:

-  при непереносимості пероральних препаратів заліза;

- за наявності захворювань шлунково-кишкового тракту (таких як виразковий коліт), коли пероральні препарати заліза можуть спровокувати загострення хвороби;

- при залізодефіцитних станах, резистентних до терапії, коли контроль за цими станами за допомогою пероральних препаратів заліза недостатній.

Венофер® слід застосовувати лише тоді, коли показання ґрунтуються на відповідних дослідженнях. Відповідними лабораторними аналізами є визначення рівня таких показників як гемоглобін, феритин сироватки, насичення трансферину.

Протипоказання.

• Відома гіперчутливість до активної речовини або до інших компонентів препарату;
  • анемія, не пов’язана з дефіцитом заліза (наприклад, гемолітична анемія, мегалобластична анемія внаслідок недостатності вітаміну В12, порушення еритропоезу, гіпоплазія кісткового мозку, анемія, спричинена отруєнням свинцем);
  • перенасичення організму залізом (гемохроматоз, гемосидероз) або спадкові порушення поглинання заліза (сидероахрестична анемія, таласемія, шкіряна порфірія);
  • I триместр вагітності.

Спосіб застосування та дози.

Венофер® вводиться тільки внутрішньовенно.

Засіб не призначений для

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Бажаємо здоров'я04212, м.Київ, вул.Героїв полку "Азов"(Маршала Малиновського),4-В, прим.268
1328 грн
Бажаємо здоров'я03186, м.Київ, б-р Чоколівський, 19,19-а,19-б
Бажаємо здоров'я02099, м.Київ, вул.Шевельова Юрія,48
Бажаємо здоров'я03083, м.Київ, пр-т Науки,62-А
1408 грн
Бажаємо здоров'я04212, м.Київ, вул.Левка Лук'яненка(Тимошенка Маршала),6а, прим.2
Бажаємо здоров'я03028, м.Київ, пр-т Науки,9
Бажаємо здоров'я03186, м.Київ, б-р Чоколівський,16, прим.3
Бажаємо здоров'я01032, м.Київ, вул.Петлюри Симона,2/4
1408 грн
Бажаємо здоров'я02138, м.Київ, вул.Олександри Екстер(Цвєтаєвої М.),18/78/вул.Бальзака Оноре де,18/78
Бажаємо здоров'я02140, м.Київ, вул.Вишняківська, 2, прим.5
Бажаємо здоров'я04207, м.Київ, вул.Зої Гайдай,6 прим.146
Бажаємо здоров'я03040, м.Київ, вул.Васильківська,6,прим.1
Показати ще 20 аптек

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Венофер р-н д/ін. 20 мг/мл 5 мл №5?

Придбати Венофер р-н д/ін. 20 мг/мл 5 мл №5 можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Венофер р-н д/ін. 20 мг/мл 5 мл №5 серед різних аптек міста становить 1,456.28 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Венофер р-н д/ін. 20 мг/мл 5 мл №5, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Венофер р-н д/ін. 20 мг/мл 5 мл №5?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Венофер р-н д/ін. 20 мг/мл 5 мл №5?” перед замовленням препарату.