Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Тридерм мазь 15 г
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 004218Код реєстрації UA/2022/02/01
211.57 - 252.76 грн

211.57 - 252.76 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно

335.93 - 403.8 грн
Тридерм мазь 30 г
Тридерм мазь 30 г
327.67 - 416.51 грн
Форми випуску, які є в наявності у вашому місті

Аналоги (Збіг по складу діючої речовини)

Фармакологічні властивості

Форма випуску: Крем
Кому можна: Дорослим, Аллергікам, Діабетикам, Водіям
Спосіб введення: Зовнішнє
Взаємодія з їжею: Не має значення

Інструкція - Тридерм мазь 15 г

Склад:

діючі речовини: 1 г мазі містить: бетаметазону дипропіонату еквівалентно бетаметазону 0,5 мг, клотримазолу 10 мг та гентаміцину сульфату еквівалентно гентаміцину 1 мг;

допоміжні речовини: олія мінеральна, парафін білий м’який.

Показання.

Лікування дерматозів, чутливих до кортикостероїдів, при наявності (або при підозрі) бактеріальних та/або грибкових інфекцій, які спричинені чутливими до компонентів препарату мікроорганізмами.

Протипоказання.

Протипоказанням для місцевого застосування кортикостероїдів є інфекції шкіри [вірусного, бактеріального (у тому числі туберкульоз) та грибкового походження], шкірні реакції після вакцинації, шкірні виразки та вугрі. Не рекомендується наносити мазь при наявності розацеа або періорального дерматиту. Препарат протипоказаний пацієнтам із підвищеною чутливістю до активних речовин або до будь-якого іншого компонента препарату, інших аміноглікозидних антибіотиків (перехресні алергічні реакції на гентаміцин) або похідних імідазолу (перехресні алергічні реакції на клотримазол).

Тридерм® не показаний для застосування під оклюзійними пов’язками.

Тридерм® не слід наносити на слизові оболонки, очі або ділянку біля очей.

Спосіб застосування та дози.

Дорослим Тридерм® наносити тонким шаром на всю уражену поверхню та прилеглу ділянку неушкодженої шкіри 2 рази на добу, зранку та ввечері, та обережно втирати. Тривалість лікування залежить від клінічної відповіді хворого на лікування, а також клінічних та мікробіологічних показників.

У випадках «стопи атлета» може бути необхідним більш трив

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Бажаємо здоров'я04212, м.Київ, вул.Героїв полку "Азов"(Маршала Малиновського),4-В, прим.268
211.57 грн
219.68 грн
Бажаємо здоров'я04209, м. Київ, вул. Героїв Дніпра, 31-А
Бажаємо здоров'я03058, м.Київ, вул.Миколи Голего,5
219.79 грн
Бажаємо здоров'я04207, м.Київ, вул.Левка Лук'яненка(Тимошенка Маршала), 11а, прим.109
Бажаємо здоров'я03083, м.Київ, пр-т Науки,62-А
Бажаємо здоров'я04207, м.Київ, вул.Зої Гайдай,6 прим.146
Бажаємо здоров'я02166, м.Київ, пр-т Лісовий,39-А
Бажаємо здоров'я03049, м.Київ, вул.Брюлова, 1а, прим.2
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Тридерм мазь 15 г?

Придбати Тридерм мазь 15 г можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Тридерм мазь 15 г серед різних аптек міста становить 227.08 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Тридерм мазь 15 г, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Тридерм мазь 15 г?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Тридерм мазь 15 г?” перед замовленням препарату.