Мій каприз в Україні

Категорія expand_more

Інструкція

Молочко сонцезахисне Мій Каприз для тіла 5в1 SPF 30 200 мл

Склад

Aqua, Mineral Oil, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Cetearyl Alcohol, Dibutyl Adipate, Glycerin, Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Echinacea Purpurea Extract, Emulsifying Wax, Triceteareth-4 Phosphate, Glyceryl Stearate, Ethylhexyl Salicylate, Cocoglycerides, Zinc Oxide (and) Triethoxycaprylylsilane; Triglyceride Fatty Acid, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Parfum, Octocrylene, Xanthan Gum, Vitamins Complex: Propylene Glycol, Alcohol, Hamamelis Virginiana Distillate, Panthenol, Butylene Glycol, Arnica Montana Flower Water, Niacinamide, Thiamine HCL, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Retinyl Acetate, Biotine; Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, BHA and BHT; EDTA, PVP, TEA.

Опис

Молочко з ніжним ароматом можна використовувати для будь-якого типу шкіри. Воно забезпечує високий ступінь захисту від UVA / UVB променів.

Олія виноградних кісточок живить, має антиоксидантну і відновлюючу дію. Ехінацея стимулює процеси відновлення шкіри. Гамамеліс і арніка заспокоюють шкіру, запобігають розвитку запалення. Вітамін Е і гліцерин зволожують шкіру.

Купити в іншому місті України

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Ціна на Мій каприз в аптеках України