Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Тівомакс А р-н 200 мг/мл 200 мл
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 002532Код реєстрації UA/16994/01/01
415.20 - 597.41 грн

415.20 - 597.41 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно
“Нова Пошта”: на адресу
від 65 грн
2-3 дні

Форми випуску

Форми випуску, які є в наявності у вашому місті

Фармакологічні властивості

Інструкція - Тівомакс А р-н 200 мг/мл 200 мл

Склад:

діюча речовина: L-аргініну L-аспартат;

1 мл розчину містить L-аргініну L-аспартату 200 мг;

допоміжні речовини: сорбіт (Е 420), метилпарагідроксибензоат (Е 218), пропілпарагідроксибензоат (Е 216), сахарин натрію (Е 954), ароматизатор карамельний, вода очищена.

Показання.

У комплексній терапії ішемічної хвороби серця, атеросклерозу судин серця і головного мозку, артеріальної гіпертензії, атеросклерозу периферичних судин; діабетичної ангіопатії; станів після перенесеного гострого порушення мозкового кровообігу; міокардіопатії, хронічної серцевої недостатності; гіперхолестеринемії; хронічних обструктивних захворювань легень, інтерстиціальної пневмонії, ідіопатичної легеневої гіпертензії, хронічної постемболічної легеневої гіпертензії, гострого та хронічного гепатиту різної етіології; печінкової недостатності, печінкової енцефалопатії, спричиненої гіперамоніємією; гіпоксичних та астенічних станів; імунокорекції при зниженні функції вилочкової залози.

Протипоказання.

Гіперчутливість до діючої речовини або до будь-якої з допоміжних речовин лікарського засобу. Тяжкі порушення функції нирок.

Спосіб застосування та дози.

Застосовувати внутрішньо під час їди. Дорослим при ішемічній хворобі серця, атеросклерозі судин серця і головного мозку, атеросклерозі периферичних судин, діабетичній ангіопатії ‒ по 5 мл (1 г лікарського засобу) 3–8 разів на добу. При гіперхолестеринемії, станах після перенесенного гострого порушення мозкового кровообігу, артеріальній гіпертензії – 5 мл 3–6 разів на добу. При хронічних обструктивних захворюваннях легень, інтерстиціальній пневмонії, ідіопатичній легеневій гіпертензії, хронічній постемболічній легеневій гіпер

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Бажаємо здоров'я04207, м.Київ, вул.Левка Лук'яненка(Тимошенка Маршала), 11а, прим.109
415.2 грн
АНЦвул. Ярославів Вал, 20
527.11 грн
Бажаємо здоров'я04213, м.Київ, пров.Політехнічний,1/33/ пр-т Берестейський (Перемоги),1/33
425.6 грн
Бажаємо здоров'я03186, м.Київ, б-р Чоколівський,16, прим.3
Бажаємо здоров'я02152, м.Київ, вул.Миколайчука Івана, 4
Бажаємо здоров'я02094, м.Київ, вул.Гетьмана Павла Полуботка(Попудренка), 65
460.1 грн
Аптека оптових цін (Київська 151)м. Київ, Деснянський р-н, вул. Ореста Левицького, буд. 23, нежитл. прим. №130
460.89 грн
Аптека оптових цін (Київська 10)м. Київ, Оболонський р-н, просп. Бандери Степана, буд. 10-Б
461.1 грн
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Тівомакс А р-н 200 мг/мл 200 мл?

Придбати Тівомакс А р-н 200 мг/мл 200 мл можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Тівомакс А р-н 200 мг/мл 200 мл серед різних аптек міста становить 495.73 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Тівомакс А р-н 200 мг/мл 200 мл, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Тівомакс А р-н 200 мг/мл 200 мл?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Тівомакс А р-н 200 мг/мл 200 мл?” перед замовленням препарату.