Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Солекс таблетки 200 мг №30
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
За рецептом в наявності
Артикул 008491Код реєстрації UA/14312/01/03
ATC-Класифікатор: Амісульприд
Торгова назва: Солекс
Діюча речовина: АМІСУЛЬПРИД
902.46 - 1,168.79 грн

902.46 - 1,168.79 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно

Форми випуску

Солекс таблетки 100 мг №30
Солекс таблетки 100 мг №30
624.45 - 800.99 грн
Форми випуску, які є в наявності у вашому місті

Аналоги (Збіг по складу діючої речовини)

Фармакологічні властивості

Інструкція - Солекс таблетки 200 мг №30

Склад

діюча речовина: аmisulpride;

1 таблетка містить амісульприду 100 мг або 200 мг;

допоміжні речовини: лактоза, моногідрат; целюлоза мікрокристалічна; метилцелюлоза; натрію крохмальгліколят (тип А); магнію стеарат

Показання

Лікування шизофренії.

Протипоказання

• Підвищена чутливість до діючої речовини або до іншого компонента лікарського засобу.
  • Повідомляли про серйозні епізоди артеріальної гіпертензії у пацієнтів із феохромоцитомою, які приймали антидопамінергічні препарати, в тому числі деякі бензаміди. Доцільно утримуватися від призначення цього лікарського засобу пацієнтам із діагностованою або підозрюваною феохромоцитомою, які приймали антидопамінергічні препарати, включно з деякими бензамідами.
  • Виявлені або запідозрені пролактинозалежні пухлини, наприклад пролактиносекретуюча аденома гіпофіза та рак грудної залози.
  • У комбінації з мехітазином, циталопрамом, есциталопрамом, домперидоном, гідроксизином, непротипаркінсонічними допамінергічними препаратами (каберголін, хінаголід). Застосування у комбінації з леводопою (див. розділ «Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій»).
  • Дитячий вік до 15 років (через відсутність клінічних даних).
  • Комбінація з лікарськими засобами, які можуть спричинити torsades de pointes (див. розділ «Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій»).

Спосіб застосування та дози

Якщо добова доза не перевищує 400 мг, препарат слід приймати 1 раз на добу.

Дозу понад 400 мг слід розділити на 2 прийоми на добу.

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Аптека оптових цін (Київська 45/2)м. Київ, Дніпровський р-н, вул. Гетьмана Павла Полуботка, буд. 9А
905.85 грн
Бажаємо здоров'я02105, м.Київ, пр-т Леоніда Каденюка(Гагаріна Юрія),2/35
Бажаємо здоров'я04114, м.Київ, вул. Макіївська,7, прим.252
Бажаємо здоров'я02154, м.Київ, б-р Шамо Ігоря,3, прим.75-76
921.69 грн
Аптека оптових цін (Київська 121)м. Київ, Дніпровський р-н, вул. Сулеймана Стальського, буд. 22/10
922.2 грн
Аптека оптових цін (Київська 122)м. Київ, Дарницький р-н, просп. Григоренка Петра, буд. 20
947.13 грн
Аптека оптових цін (Київська 2)м. Київ, Оболонський р-н, вул. Вишгородська, буд. 56/2
954.15 грн
Аптечна мережа 911 (Київська 174 (Головна аптека))м. Київ, Шевченківський р-н, б-р Тараса Шевченка, буд. 2/54
957.24 грн
Аптека оптових цін (Киевская 34)м. Київ, Подільський р-н, вул. Спаська, буд. 5, прим. 44
958.02 грн
Бажаємо здоров'я03191, м.Київ, вул.Лятошинського композитора,18, прим.3
959.5 грн
Аптека оптових цін (Київська 124)м. Київ, Дарницький р-н, вул. Ялтинська, буд. 10/14
962.46 грн
Аптека Копійкавул. Героїв Дніпра, 31-А
976.16 грн
Бажаємо здоров'я04074, м.Київ, вул.Мукачівська,5А
977 грн
Аптека оптових цін (Київ Аптека №17 (ТВА))м. Київ, Голосіївський р-н, вул. Васильківська, буд. 47/1
977.46 грн
Бажаємо здоров'я04111, м.Київ, вул.Щербаківського Данила,72
977.77 грн
Показати ще 20 аптек

Як швидко отримати рецепт на Солекс таблетки 200 мг №30

З 1 серпня 2022 року, відповідно до закону “Наказ МОЗ України від 21.07.2022р. № 1284”, Солекс таблетки 200 мг №30 можна придбати лише з електронним рецептом. І починаючи з 1 квітня 2023 року, до законодавства було внесено поправки відповідно до “Наказу МОЗ України від 15.03.2023 № 494”, внаслідок яких закон став застосовуватись і до інших ліків. Зокрема, він тепер охоплює такі рецептурні препарати, як серцево-судинні та гормональні засоби.

Сервіс Doc.ua - Eрецепт за 10 хвилин дозволяє отримати електронний рецепт на ліки для покупки Солекс таблетки 200 мг №30 . У сучасних умовах відвідування лікаря стає дедалі складнішим. Наш сервіс покликаний полегшити цю проблему, пропонуючи альтернативу офлайн-візиту до фахівця. Ви можете пройти консультацію лікаря без виходу з дому та отримати рецепт на Солекс таблетки 200 мг №30 через Doc.ua - Eрецепт.

Обов'язкової декларації із сімейним лікарем не потрібно.

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Солекс таблетки 200 мг №30?

Придбати Солекс таблетки 200 мг №30 можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Солекс таблетки 200 мг №30 серед різних аптек міста становить 1,042.37 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Солекс таблетки 200 мг №30, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Солекс таблетки 200 мг №30?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Солекс таблетки 200 мг №30?” перед замовленням препарату.