Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Симбікорт турбухалер 80 мкг/доза + 4,5 мкг/доза 60 доз
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 009572Код реєстрації UA/5433/01/01
588.52 - 695.10 грн

588.52 - 695.10 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно
“Нова Пошта”: на адресу
від 65 грн
2-3 дні

Форми випуску

Форми випуску, які є в наявності у вашому місті

Фармакологічні властивості

Форма випуску: Порошок
Кому можна: Дорослим, Дітям, Аллергікам, Діабетикам, Водіям
Спосіб введення: Для очей
Температура зберігання: Кімнатна температура
Взаємодія з їжею: Не має значення

Інструкція - Симбікорт турбухалер 80 мкг/доза + 4,5 мкг/доза 60 доз

Склад

діючі речовини: 1 інгаляція (1 доза) містить: 80 мкг будесоніду мікронізованого;

4,5 мкг формотеролу фумарату дигідрату;

допоміжна речовина: лактоза, моногідрат.

Показання

Симбікорт Турбухалер 80 мкг/4,5 мкг показаний для застосування дорослим, підліткам та дітям віком від 6 років та старше.

Симбікорт призначають для регулярного лікування бронхіальної астми у випадку доцільного застосування комбінованої терапії (інгаляційного кортикостероїду та β2-агоніста тривалої дії):

– пацієнтам, стан яких недостатньо контролюється за допомогою інгаляційних кортикостероїдів та швидкодіючих β2-агоністів, що застосовуються у разі потреби або

– пацієнтам, стан яких належно контролюється інгаляційними кортикостероїдами та β2-агоністами тривалої дії.

Симбікорт Турбухалер (80 мкг/4,5 мкг/доза) не підходить для лікування пацієнтів з тяжкою бронхіальною астмою.

Протипоказання

Надмірна чутливість до будесоніду, формотеролу або лактози (що містить невелику кількість білків молока).

Спосіб застосування та дози

Дозування

Симбікорт не призначають для початкового лікування бронхіальної астми.

Дози компонентів Симбікорту підбирають індивідуально і їх необхідно коригувати відповідно до тяжкості захворювання. Це потрібно враховувати не лише на початку застосування комбінованих препаратів, але також і при корекції підтримуючої дози. Якщо пацієнту потрібна комбінація доз, що відрізняється від наявних у комбінованому інгаляторі, слід призначити відповідні дози агоністів β2-адренорецепторів та/або кортикостероїдів в окрем

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Бажаємо здоров'я04060, м.Київ, вул. Щусєва, 32
589.82 грн
Бажаємо здоров'я04214, м.Київ, вул.Героїв Дніпра,49
589.83 грн
Бажаємо здоров'я02002, м.Київ, вул.Митрополита Василя Липківського (вул.Урицького),№3
Бажаємо здоров'я02140, м.Київ, вул.Вишняківська, 2, прим.5
Бажаємо здоров'я02156, м.Київ, вул.Шолом-Алейхема,17
Бажаємо здоров'я02099, м.Київ, вул.Шевельова Юрія,48
596.72 грн
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Симбікорт турбухалер 80 мкг/доза + 4,5 мкг/доза 60 доз?

Придбати Симбікорт турбухалер 80 мкг/доза + 4,5 мкг/доза 60 доз можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Симбікорт турбухалер 80 мкг/доза + 4,5 мкг/доза 60 доз серед різних аптек міста становить 626.44 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Симбікорт турбухалер 80 мкг/доза + 4,5 мкг/доза 60 доз, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Симбікорт турбухалер 80 мкг/доза + 4,5 мкг/доза 60 доз?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Симбікорт турбухалер 80 мкг/доза + 4,5 мкг/доза 60 доз?” перед замовленням препарату.