Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Сангіва спрей для ротов порожн. 50 мл
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 012253Код реєстрації UA/16981/02/01
96.64 - 159.22 грн

96.64 - 159.22 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно
“Нова Пошта”: на адресу
від 65 грн
2-3 дні

Форми випуску

Форми випуску, які є в наявності у вашому місті

Фармакологічні властивості

Форма випуску: Рідина
Кому можна: Дорослим, Дітям, Діабетикам, Водіям
Спосіб введення: Для ротової порожнини
Температура зберігання: Кімнатна температура
Взаємодія з їжею: Після

Інструкція - Сангіва спрей для ротов порожн. 50 мл

Склад

діючі речовини: chlorobutanol hemihydrate, choline salicylate, hexetidine;

1 мл розчину містить: гексетидину 1,0 мг; холіну саліцилату 5,0 мг; хлорбутанолу гемігідрату, у перерахуванні на хлорбутанол 2,5 мг;

допоміжні речовини: сахарин натрію, етанол 96 %, полісорбат 20, левоментол, анісова олія, лимонна олія, лаймова олія, евкаліптова олія, метилсаліцилат, лимонна кислота моногідрат, вода очищена.

Показання

Антибактеріальний та знеболювальний засіб для місцевого лікування захворювань слизової оболонки порожнини рота та ротоглотки.

Протипоказання

• Гіперчутливість до будь-якого компонента лікарського засобу;
  • атрофічний фарингіт;
  • бронхіальна астма або будь-які інші захворювання дихальних шляхів, пов’язані з наявною гіперчутливістю дихальних шляхів.

Спосіб застосування та дози

Застосовувати як місцевий засіб для зрошення ротової порожнини та ротоглотки.

Дорослим та дітям віком від 15 років: 1 розпилення 4–6 разів на добу.

Дітям від 6 до 15 років: 1 розпилення 2–3 рази на добу.

Курс лікування – не довше 5 днів.

Діти.

Не застосовувати дітям до 6 років.

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Аптека оптових цін (Київська 121)м. Київ, Дніпровський р-н, вул. Сулеймана Стальського, буд. 22/10
96.64 грн
Аптека оптових цін (Київська 106)м. Київ, Шевченківський р-н, вул. Володимирська, буд. 42
98.51 грн
Аптека оптових цін (Київська 47)м. Київ, Шевченківський р-н, пров. Політехнічний, буд. 3в
99.14 грн
Аптека оптових цін (Київська 74)м. Київ, Дніпровський р-н, вул. Будівельників, буд. 38/14
100.1 грн
Аптечна мережа 911 (Київська 77)м. Київ, Шевченківський р-н, вул. Іллєнка Юрія , буд. 1
100.41 грн
Аптека оптових цін (Київська 6)м. Київ, Дніпровський р-н, вул. Сверстюка Євгена, буд. 1В
100.75 грн
Аптека оптових цін (Київська 163)м. Київ, Солом'янський р-н, вул. Гарматна, буд. 39В
100.77 грн
Аптека оптових цін (Київська 134)м. Київ, Голосіївський р-н, просп. Науки, буд. 4
100.87 грн
Аптека оптових цін (Київська 54)м. Київ, Дарницький р-н, вул. Княжий Затон, буд. 4, прим. 291
100.96 грн
Аптека оптових цін (Київська 20)м. Київ, Шевченківський р-н, вул. Загорівська, буд. 3/15
111.25 грн
Аптека оптових цін (Київ Аптека №16 (ТВА))м. Київ, Шевченківський р-н, вул. Юрія Іллєнка, буд. 1А
111.64 грн
Аптека оптових цін (Київська 96)м. Київ, Солом'янський р-н, вул. Солом’янська, буд. 16-Б
111.94 грн
Бажаємо здоров'я03113, м.Київ, вул.Табірна(Лагерна),42
117.6 грн
Бажаємо здоров'я03148, м.Київ, вул.Юри Гната,7, прим.15
Бажаємо здоров'я01032, м.Київ, вул.Петлюри Симона,2/4
Бажаємо здоров'я03151, м.Київ, вул.Ушинського,23
121.5 грн
Бажаємо здоров'я03065, м.Київ, б-р Гавела Вацлава,51/16/вул.Віталія Скакуна(Каблукова) 51/16
Бажаємо здоров'я03049, м.Київ, вул.Брюлова, 1а, прим.2
122 грн
Аптека оптових цін (Київська 75)м. Київ, Шевченківський р-н, пров. Політехнічний, буд. 1/33
123.06 грн
Бажаємо здоров'я02121, м.Київ, пр-т Бажана Миколи,3
123.2 грн
Показати ще 20 аптек

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Сангіва спрей для ротов порожн. 50 мл?

Придбати Сангіва спрей для ротов порожн. 50 мл можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Сангіва спрей для ротов порожн. 50 мл серед різних аптек міста становить 132.05 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Сангіва спрей для ротов порожн. 50 мл, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Сангіва спрей для ротов порожн. 50 мл?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Сангіва спрей для ротов порожн. 50 мл?” перед замовленням препарату.