Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Сальбутамол-нео інгаляція 100 мкг/доза, 200 доз Мікрофарм
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 009551Код реєстрації UA/10530/01/01
63.97 - 81.02 грн

63.97 - 81.02 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно
“Нова Пошта”: на адресу
від 65 грн
2-3 дні

Форми випуску

Форми випуску, які є в наявності у вашому місті

Аналоги (Збіг по складу діючої речовини)

Фармакологічні властивості

Форма випуску: Аерозоль
Кому можна: Дорослим, Дітям
Спосіб введення: для інгаляцій
Взаємодія з їжею: Не має значення

Інструкція - Сальбутамол-нео інгаляція 100 мкг/доза, 200 доз Мікрофарм Завантажити інструкцію

Склад

діюча речовиниа: сальбутамолу сульфат;

1 доза аерозолю містить 100 мкг сальбутамолу сульфату (у перерахуванні на сальбутамол);

допоміжні речовини: олеїловий спирт, етанол 96 %, тетрафторетан.

Показання

Короткотривале (від 4 до 6 годин) розширення бронхів зі швидким початком (приблизно протягом 5 хвилин) при обструкції дихальних шляхів.

Купірування нападів ядухи при захворюваннях, що супроводжуються обструкцією дихальних шляхів, таких як бронхіальна астма.

Профілактика приступів бронхоспазму, пов’язаних з дією алергену або спричинених фізичним навантаженням.

У комплексній терапії хворих на бронхіальну астму.

Протипоказання

Гіперчутливість в анамнезі до будь-якого компонента препарату. Хоча сальбутамол у формі розчину для внутрішньовенних ін’єкцій та інколи у формі таблеток застосовується при передчасних пологах, сальбутамол у формі аерозолю для інгаляцій при цих показаннях не застосовується. Не застосовують сальбутамол у разі загрози аборту.

Спосіб застосування та дози

Сальбутамол - аерозоль, що призначений лише для інгаляційного застосування через рот. Пацієнтам, яким тяжко синхронізувати дихання із застосуванням інгалятора, рекомендується додатково використовувати спейсер - пристрій для полегшення вдихання інгаляційних препаратів.

Дорослі (включаючи літніх пацієнтів)

Для купірування загострення симптомів бронхіальної астми, включаючи гострий бронхоспазм, можна застосовувати 1 інгаляцію (100 мкг) як мінімальну стартову дозу. У разі необхідності дозу можна збільшити до 200 мкг (2 інгаляції). Профілактично за 10-

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Бажаємо здоров'я03179, м.Київ, вул.Ірпінська, 70, прим. 202
62.48 грн
Бажаємо здоров'я02095, м.Київ, вул.Княжий Затон,9, прим.453
62.55 грн
Аптека оптових цін (Київська 124)м. Київ, Дарницький р-н, вул. Ялтинська, буд. 10/14
63.97 грн
Аптека оптових цін (Київська 10)м. Київ, Оболонський р-н, просп. Бандери Степана, буд. 10-Б
64.01 грн
Аптека оптових цін (Київ Аптека №57 (ТВА))м. Київ, Солом'янський р-н, вул. Вадима Гетьмана, буд. 40А
64.16 грн
Бажаємо здоров'я02099, м.Київ, вул.Шевельова Юрія,48
64.2 грн
Аптека оптових цін (Київська 132)м. Київ, Дарницький р-н, вул. Княжий Затон, буд. 11
64.24 грн
Аптека оптових цін (Київська 99)м. Київ, Дніпровський р-н, вул. Андрея Шептицького Митрополита, буд. 24
64.71 грн
Бажаємо здоров'я02152, м.Київ, вул.Миколайчука Івана, 4
64.85 грн
Бажаємо здоров'я02091, м.Київ, Харківське шосе, 160
65.07 грн
Аптека оптових цін (Київська 29)м. Київ, Голосіївський р-н, просп. Глушкова Академіка, буд. 31-А, блок Б, прим. 1
65.16 грн
Бажаємо здоров'я03150, м.Київ, вул.Тютюнника Василя, 56, прим.25
66.09 грн
Аптечна мережа 911 (Київська 118)м. Київ, Шевченківський р-н, вул. Хмельницького Богдана, буд. 10
66.11 грн
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Сальбутамол-нео інгаляція 100 мкг/доза, 200 доз Мікрофарм?

Придбати Сальбутамол-нео інгаляція 100 мкг/доза, 200 доз Мікрофарм можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Сальбутамол-нео інгаляція 100 мкг/доза, 200 доз Мікрофарм серед різних аптек міста становить 70.65 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Сальбутамол-нео інгаляція 100 мкг/доза, 200 доз Мікрофарм, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Сальбутамол-нео інгаляція 100 мкг/доза, 200 доз Мікрофарм?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Сальбутамол-нео інгаляція 100 мкг/доза, 200 доз Мікрофарм?” перед замовленням препарату.