Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Ритмокор капсули №48
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 013140Код реєстрації UA/3122/01/01
88.40 - 109.20 грн

88.40 - 109.20 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно

Ритмокор 5 мл №10
213.2 - 235.2 грн
Ритмокор 10 мл №10
Ритмокор 10 мл №10Немає в наявності
Форми випуску, які є в наявності у вашому місті

Фармакологічні властивості

Форма випуску: Капсули
Кому можна: Дорослим, Дітям, Аллергікам, Діабетикам, Водіям
Спосіб введення: Всередину / перорально
Взаємодія з їжею: До

Інструкція - Ритмокор капсули №48 Завантажити інструкцію

Склад:

діючі речовини: 1 капсула містить 2,3,4,5,6-пентагідроксикапронової кислоти магнієвої солі в перерахуванні на 100 % речовину 300 мг, 2,3,4,5,6-пентагідроксикапронової кислоти калієвої солі в перерахуванні на 100 % речовину 60 мг; допоміжні речовини: кремнію діоксид колоїдний безводний, кальцію стеарат.

Показання.

Захворювання та стани, що супроводжуються гіпомагніємією та гіпокаліємією (у схемах комплексного лікування): - ішемічна хвороба серця; - порушення серцевого ритму (передсердна та шлуночкова екстрасистолічна аритмія); - вегетосудинна дистонія; - міокардіопатії; - порушення електролітного обміну (з метою корекції рівня іонів магнію і калію); - синдром хронічної втоми.

Протипоказання.

Підвищена чутливість до компонентів препарату. Атріовентрикулярна блокада III ступеня. Кардіогенний шок (при систолічному артеріальному тиску у дорослих нижче 90 мм рт. ст.). Коматозні стани нез'ясованої етіології. Декомпенсовані форми цукрового діабету. Гостре та хронічне порушення функції нирок II–IV ступеня. Хвороба Аддісона. Гіперкаліємія та гіпермагніємія.

Спосіб застосування та дози.

У кожному випадку тривалість та дози застосування РИТМОКОРУ® встановлює лікар. Капсули приймати внутрішньо за 10–15 хвилин до їди, запиваючи разову дозу невеликою кількістю води. Дорослим застосовувати по 1–2 капсули 3–4 рази на добу. У більш тяжких випадках можливе застосування 3 капсул 3 рази на добу. При досягненні терапевтичного ефекту (зазвичай через 5–7 діб) дозу препарату зменшити до прийому 1 капсули 3 рази на добу. Тривалість курсу лікування визначає індивідуально лікар. При необхідності швидкого досягнення ефекту лікування починати із застосування ін’єкційної форми лікарського

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Бажаємо здоров'я03110, м.Київ, вул.Романа Ратушного(Волгоградська), 21а
91.84 грн
Бажаємо здоров'я04202, м.Київ, пр-т Рокоссовського Маршала, 3
92.03 грн
Бажаємо здоров'я04207, м.Київ, вул.Левка Лук'яненка(Тимошенка Маршала), 11а, прим.109
Бажаємо здоров'я03164, м.Київ, вул.Наумова Генерала, 27, прим.6
Бажаємо здоров'я02094, м.Київ, вул.Вінстона Черчилля(Червоноткацька),22
Бажаємо здоров'я04207, м.Київ, вул.Зої Гайдай,6 прим.146
Бажаємо здоров'я03126, м.Київ, вул.Академіка Білецького,11
Бажаємо здоров'я04205, м.Київ, пр-т Оболонський,12, прим.120
Бажаємо здоров'я04107, м.Київ, вул.Татарська,38а
Бажаємо здоров'я04179, м.Київ, вул.Ірпінська,78
92.03 грн
Бажаємо здоров'я03191, м.Київ, вул.Героїв Маріуполя(Якубовського Маршала),4, прим.1
Бажаємо здоров'я02099, м.Київ, вул.Шевельова Юрія,48
Бажаємо здоров'я04108, м.Київ, пр-т Свободи,5, прим.135
Бажаємо здоров'я02094, м.Київ, вул.Гетьмана Павла Полуботка(Попудренка), 65
Бажаємо здоров'я02140, м.Київ, вул.Вишняківська, 2, прим.5
Бажаємо здоров'я04211, м.Київ, вул.Йорданська,6
Бажаємо здоров'я02192, м.Київ, вул.Андрія Малишка,2д
Бажаємо здоров'я02072, м.Київ, вул.Єлизавети Чавдар, 18
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Ритмокор капсули №48?

Придбати Ритмокор капсули №48 можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Ритмокор капсули №48 серед різних аптек міста становить 95.67 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Ритмокор капсули №48, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Ритмокор капсули №48?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Ритмокор капсули №48?” перед замовленням препарату.