Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Регіанорм супозиторії вагінальні №10
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 019273Код реєстрації
377.72 - 455.90 грн

377.72 - 455.90 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно

Форма випуску: супозиторії вагінальні
Кому можна: Дорослим
Спосіб введення: Вагінально
Температура зберігання: від 5°C до 25°C
Взаємодія з їжею: Не має значення

Склад

1 супозиторій містить олію чайного дерева 0,01 г (10 мг), екстракт алое 0,050 г (50 мг), гіалуронову кислоту 0,010 г (10 мг), допоміжні речовини: напівсинтетичні гліцериди.

Рекомендації щодо застосування

Застосовується в якості вагінального профілак­тично-гігієнічного засобу для покращення функціонального стану жіночої статевої системи з метою відновлення та збереження зволоженості піхви при дискомфортних станах, які характеризуються запальними процесами та сухістю слизової оболонки піхви: при станах, спричинених недостатністю естрогену (стани після медикаментозного клімаксу або хірургічної менопаузи; фізіологічна менопауза та постменопаузальний період; післяпологовий період); при тривалому застосуванні ліків, які можуть викликати сухість піхви, для відновлення слизової оболонки при запальних станах піхви (бактеріальний вагіноз, неспецифічний кольпіт), при ерозіях шийки матки, після відвідування басейну, сауни або купання в водоймах, при надмірному використанні мила, гелів, спринцювання; для більш комфортного статевого акту. Сприяє відновлен­ню після пологів, хірургічних втручань.

Спосіб застосування та дози

Застосовують вагінально п

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Бажаємо здоров'я04114, м.Київ, вул.Вишгородська,56/2
Бажаємо здоров'я04074, м.Київ, вул.Вишгородська, 33
Бажаємо здоров'я03110, м.Київ, вул.Романа Ратушного(Волгоградська), 21а
384.54 грн
Бажаємо здоров'я04212, м.Київ, вул.Левка Лук'яненка(Тимошенка Маршала),6а, прим.2
Бажаємо здоров'я04107, м.Київ, пр-т Любомира Гузара, 30/28
Бажаємо здоров'я04202, м.Київ, пр-т Рокоссовського Маршала, 3
Бажаємо здоров'я03110, м.Київ, вул.Солом'янська,33
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Регіанорм супозиторії вагінальні №10?

Придбати Регіанорм супозиторії вагінальні №10 можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Регіанорм супозиторії вагінальні №10 серед різних аптек міста становить 411.0 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Регіанорм супозиторії вагінальні №10, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Регіанорм супозиторії вагінальні №10?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Регіанорм супозиторії вагінальні №10?” перед замовленням препарату.