Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Плестазол таблетки 100 мг №60
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 010839Код реєстрації UA/13438/01/01
715.69 - 835.62 грн

715.69 - 835.62 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно

Плестазол таблетки 100 мг №30
Плестазол таблетки 100 мг №30Немає в наявності
Плестазол таблетки 50 мг №30
Плестазол таблетки 50 мг №30Немає в наявності
Форми випуску, які є в наявності у вашому місті

Аналоги (Збіг по складу діючої речовини)

Фармакологічні властивості

Інструкція - Плестазол таблетки 100 мг №60

Склад:

діюча речовина: цилостазол;

1 таблетка містить цилостазолу 50 мг або 100 мг;

допоміжні речовини: крохмаль кукурудзяний, гіпромелоза, целюлоза мікрокристалічна, магнію стеарат, кальцію кармелоза.

Показання.

Для збільшення максимальної безболісної дистанції ходьби у пацієнтів з переміжною кульгавістю, які не мають болей у стані спокою та ознак некрозу периферичних тканин (захворювання периферичних артерій, стадія II за Фонтейном).

Застосовувати як терапію другої лінії для пацієнтів, у яких зміна стилю життя (включаючи відмову від куріння та контрольовані програми занять спортом) та інші відповідні заходи не призвели до значного послаблення симптомів переміжної кульгавості.

Протипоказання.

Відома гіперчутливість до цилостазолу або до будь-якого компонента лікарського засобу, тяжка ниркова недостатність (кліренс креатиніну £ 25 мл/хв), помірна або тяжка печінкова недостатність, застійна серцева недостатність, вагітність, будь-яка відома схильність до кровотечі (наприклад, виразка шлунка або дванадцятипалої кишки у стадії загострення, нещодавній геморагічний інсульт (до 6 місяців), проліферативна форма діабетичної ретинопатії, слабо контрольована гіпертензія). Протипоказано пацієнтам зі шлуночковою тахікардією, шлуночковою фібриляцією або мультилокулярною шлуночковою ектопією, що проходили або не проходили відповідну терапію; пацієнтам з подовженням інтервалу QT; тяжка тахіаритмія; нестабільна стенокардія, інфаркт міокарда протягом останніх 6 місяців або коронарне втручання протягом останніх 6 місяців; одночасне лікування двома або більше додатковими антитромбоцитарними засобами або антикоагулянтами (наприклад ацетилсаліцилова кислота, клопідогрель, гепарин, варф

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Бажаємо здоров'я02072, м.Київ, вул.Єлизавети Чавдар, 18
719.4 грн
Бажаємо здоров'я02099, м.Київ, вул.Бориспільська, 9, прим.3
721.06 грн
АНЦвул. Січових Стрільців, 35 (Артема)
724.42 грн
АНЦвул. Січових Стрільців, 13 (Артема)
725.09 грн
АНЦвул. Є. Сверстюка, 2а (Раскової)
726.03 грн
732.01 грн
АНЦпр. Бажана, 3в
732.01 грн
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Плестазол таблетки 100 мг №60?

Придбати Плестазол таблетки 100 мг №60 можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Плестазол таблетки 100 мг №60 серед різних аптек міста становить 770.3 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Плестазол таблетки 100 мг №60, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Плестазол таблетки 100 мг №60?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Плестазол таблетки 100 мг №60?” перед замовленням препарату.