Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Офтан-тимолол краплi очні 0,5% 5мл
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 010317Код реєстрації UA/5052/01/01
ATC-Класифікатор: Тимолол
Торгова назва: Офтан
Діюча речовина: Тимолол
Виробник: Сантен
52.38 - 82.10 грн

52.38 - 82.10 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно

Форми випуску

Офтан-катахром 10 мл
Офтан-катахром 10 мл
192.6 - 205 грн
Форми випуску, які є в наявності у вашому місті

Аналоги (Збіг по складу діючої речовини)

Фармакологічні властивості

Форма випуску: краплі очні
Кому можна: Дорослим
Спосіб введення: Для очей
Температура зберігання: Кімнатна температура
Взаємодія з їжею: Не має значення

Інструкція - Офтан-тимолол краплi очні 0,5% 5мл

Склад

тимололу малеат

діюча речовина: 1 мл крапель очних містить: тимололу малеат 6,84 мг, що відповідає 5,0 мг тимололу;

допоміжні речовини: натрію дигідрофосфат, дигідрат; натрію гідрофосфат додекагідрат; бензалконію хлорид; натрію гідроксид; вода для ін’єкцій.

Показання

Лікування відкритокутової глаукоми, підвищенного внутрішньоочного тиску, глаукоми після оперативного втручання з приводу катаракти, в окремих випадках – вторинної глаукоми. Лікування закритокутової глаукоми за умови супутнього застосування міотиків.Лікарський засіб слід застосовувати тільки за призначенням офтальмолога або як продовження лікування, розпочатого таким фахівцем.

Протипоказання

Підвищена чутливість до активної речовини або до будь-якої з допоміжних речовин. Синусова брадикардія, синдром слабкості синусового вузла, синоатріальна блокада серця, антріовентрикулярна блокада другого і третього ступеня, що не контролюється кардіостимулятором, виражена серцева недостатність, кардіогенний шок.

Реактивне захворювання дихальних шляхів, включаючи бронхіальну астму або бронхіальну астму в анамнезі, тяжке хронічне обструктивне захворювання легень.

Спосіб застосування та дози

Дози для дорослих

Одна крапля 1–2 рази на добу.

Дозування становить одну краплю в уражене око 1–2 рази на добу (вранці і ввечері).

Спосіб застосування

Ефект зниження тиску може зазвичай посилюватися при комбінації препарату Офтан® Тимолол з іншими протиглаукомними препаратами (аналогами простагландинів, міотиками, адренергічними агоністами/адре

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Аптека оптових цін (Київська 112)м. Київ, вул. Єреванська, буд. 9
52.38 грн
Аптека оптових цін (Київська 106)м. Київ, Шевченківський р-н, вул. Володимирська, буд. 42
71.81 грн
Бажаємо здоров'я04107, м.Київ, вул.Татарська,38а
55.4 грн
Бажаємо здоров'я03179, м.Київ, вул.Ірпінська, 70, прим. 202
56.77 грн
Бажаємо здоров'я03087, м.Київ, вул.Єреванська, 9/2
57.99 грн
АНЦпл. Привокзальна, 1 (ст. метро Вокзальна)
58 грн
АНЦвул. Пулюя Івана, 8-А
59.9 грн
АНЦвул. Мейтуса Композитора, 4
59.99 грн
АНЦвул. Д. Щербаковського, 56/7 (Щербакова)
59.99 грн
Бажаємо здоров'я03151, м.Київ, вул.Ушинського,23
60.19 грн
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Офтан-тимолол краплi очні 0,5% 5мл?

Придбати Офтан-тимолол краплi очні 0,5% 5мл можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Офтан-тимолол краплi очні 0,5% 5мл серед різних аптек міста становить 62.18 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Офтан-тимолол краплi очні 0,5% 5мл, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Офтан-тимолол краплi очні 0,5% 5мл?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Офтан-тимолол краплi очні 0,5% 5мл?” перед замовленням препарату.