Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Німід форте таблетки №100
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 007497Код реєстрації UA/4240/01/02
718.52 - 983.33 грн

718.52 - 983.33 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно

Німід гель 1% 100 г
166.21 - 194.97 грн
Німід форте таблетки №10
Німід форте таблетки №10Немає в наявності
Форми випуску, які є в наявності у вашому місті

Фармакологічні властивості

Форма випуску: Таблетки
Кому можна: Дорослим, Аллергікам, Діабетикам, Водіям
Спосіб введення: Всередину / перорально
Взаємодія з їжею: Після

Інструкція - Німід форте таблетки №100 Завантажити інструкцію

Склад. діючі речовини: німесулід (nimesulide), тизанідину гідрохлорид (tizanidine hydrochloride);1 таблетка містить німесуліду 100 мг, тизанідину гідрохлориду у перерахуванні на тизанідин 2 мг;допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, натрію кроскармелоза, магнію стеарат, кремнію діоксид колоїдний безводний.

Показання

Гострий біль, спричинений спазмом скелетних м’язів. Хвороба Бехтерева. Вертеброалгії.

Протипоказання

• Підвищена чутливість до діючих речовин або до будь-яких допоміжних речовин препарату.
  • Реакції підвищеної чутливості (бронхоспазм, риніт, кропив’янка) при застосуванні ацетилсаліцилової кислоти або інших нестероїдних протизапальних препаратів в анамнезі.
  • Виразка шлунка або дванадцятипалої кишки у фазі загострення, наявність в анамнезі виразки, перфорації або кровотечі у травному тракті.
  • Шлунково-кишкові кровотечі або перфорації в анамнезі, пов’язані з попереднім застосуванням нестероїдних протизапальних засобів.
  • Наявність в анамнезі цереброваскулярних кровотеч або інших крововиливів, а також захворювань, що супроводжуються кровоточивістю.
  • Тяжкі порушення функції печінки (печінкова недостатність); гепатотоксичні реакції на німесулід в анамнезі; одночасне застосування засобів з потенційною гепатотоксичною дією.
  • Тяжкі порушення згортання крові.
  • Тяжка серцева недостатність.
  • Тяжке порушення функції нирок.
  • Алкоголізм; наркотична залежність.
  • Підвищена температура тіла та/або грипоподібні стани.
  • Підозра на гостру хірургічну патологію.
  • Одночасне застосування з флувоксаміном та ципрофлоксацин
Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Бажаємо здоров'я04159, м.Київ, вул.Калнишевського Петра,8, прим.1
Бажаємо здоров'я04120, м.Київ, пров.Балтійський, 1, прим. 171
Бажаємо здоров'я02121, м.Київ, пр-т Бажана Миколи,3
790.37 грн
Бажаємо здоров'я02096, м.Київ, вул.Ялтинська,24/23/вулиця Литвинського (Російська),24/23, прим.33а
Бажаємо здоров'я02121, м.Київ, вул.Братства тарасівців(Декабристів),6, прим.202
Бажаємо здоров'я01032, м.Київ, вул.Петлюри Симона,2/4
790.37 грн
АНЦпл. Привокзальна, 1 (ст. метро Вокзальна)
790.7 грн
АНЦбул. І. Шамо, 2/7 (Давидова)
791.1 грн
АНЦпр. Л.Курбаса, 4Б
791.19 грн
Аптека Копійкапров. Попова, 2в
793.95 грн
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Німід форте таблетки №100?

Придбати Німід форте таблетки №100 можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Німід форте таблетки №100 серед різних аптек міста становить 828.29 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Німід форте таблетки №100, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Німід форте таблетки №100?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Німід форте таблетки №100?” перед замовленням препарату.