Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Нейромідин таблетки 20 мг, №50
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
За рецептом в наявності
Артикул 009006Код реєстрації UA/2083/02/01
ATC-Класифікатор: Ипідакрин
Торгова назва: Нейромідин
Діюча речовина: Іпідакрин
Виробник: ОлайнФарм
759.34 - 950.29 грн

759.34 - 950.29 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно

1289.4 - 1632.97 грн
Нейромідин ампули 5 мг/мл, 1 мл, N10
Нейромідин ампули 5 мг/мл, 1 мл, N10
807.5 - 895.8 грн
Форми випуску, які є в наявності у вашому місті

Аналоги (Збіг по складу діючої речовини)

Фармакологічні властивості

Форма випуску: Таблетки
Кому можна: Дорослим, Діабетикам
Спосіб введення: Всередину / перорально
Температура зберігання: Кімнатна температура
Взаємодія з їжею: Не має значення

Інструкція - Нейромідин таблетки 20 мг, №50 Завантажити інструкцію

Склад

діюча речовина: іпідакрин; 1 таблетка містить іпідакрину гідрохлориду 20 мг; допоміжні речовини: лактоза, моногідрат; крохмаль картопляний; кальцію стеарат.

Показання

Захворювання периферичної нервової системи (нейропатії, неврити, поліневрити і полінейропатії, мієлополірадікулоневрити), міастенія та міастенічний синдром різної етіології.

Бульбарні паралічі і парези.

Порушення пам’яті різної етіології (хвороба Альцгеймера та інші форми старечого порушення розумової діяльності); при затримці розумового розвитку у дітей.

Відновлювальний період органічних уражень центральної нервової системи, що супроводжуються руховими порушеннями.

У комплексній терапії розсіяного склерозу та інших форм демієлінізуючих захворювань нервової системи.

Атонія кишечнику.

Протипоказання

Підвищена чутливість до іпідакрину та до інших компонентів препарату.

Епілепсія.

Екстрапірамідні порушення з гіперкінезами.

Стенокардія.

Виражена брадикардія.

Бронхіальна астма.

Вестибулярні розлади.

Механічна непрохідність кишечнику і сечовивідних шляхів.

Виразкова хвороба шлунка або дванадцятипалої кишки у стадії загострення.

Спосіб застосування та дози

Таблетки Нейромідину® застосовувати внутрішньо.

При невритах – по 1 таблетці 2-3 рази на добу. Курс лікування – від 10-15 днів при гострих невритах, до 20-30 днів при хронічних невритах. У разі необхідності курс лікування повторювати 2-3 рази з інтервалом у 2-4 тижні до досягнення максимального ефекту.

При мієлополірадикулоневритах і парезах – по 1 таблетці 2-3 рази на добу протягом 3

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Бажаємо здоров'я02121, м.Київ, пр-т Бажана Миколи,3
АНЦвул. Ярославів Вал, 20
811.33 грн
Бажаємо здоров'я02192, м.Київ, вул.Миропільська,19, літера А
759.34 грн
Бажаємо здоров'я04212, м.Київ, вул.Героїв полку "Азов"(Маршала Малиновського),4-В, прим.268
759.34 грн
Бажаємо здоров'я02091, м.Київ, Харківське шосе,152 (літера А)
Бажаємо здоров'я04108, м.Київ, пр-т Свободи,5, прим.135
Бажаємо здоров'я04211, м.Київ, вул.Йорданська, 17-А
Бажаємо здоров'я02192, м.Київ, вул.Андрія Малишка,2д
766.84 грн
Бажаємо здоров'я02096, м.Київ, вул.Ялтинська,24/23/вулиця Литвинського (Російська),24/23, прим.33а
Бажаємо здоров'я03049, м.Київ, вул.Карела Чапека(Фучика Юліуса),4, прим.24
786.31 грн
Аптека Копійкавул. Ялтинська, 7
786.36 грн
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Отримання рецепту на Нейромідин таблетки 20 мг, №50

Починаючи з 1 серпня 2022 року згідно із законом “Наказ МОЗ України від 21.07.2022 р. № 1284” придбати Нейромідин таблетки 20 мг, №50 можливо лише за наявності електронного рецепту. А вже з 1 квітня 2023 року було внесено зміни до закону, згідно з “Наказом МОЗ України від 15.03.2023 № 494” він поширився на інші препарати, зокрема всі рецептурні лікарські засоби.

За допомогою сервісу Doc.ua - Eрецепт за 10 хвилин ви можете отримати електронний рецепт на ліки щоб купити Нейромідин таблетки 20 мг, №50 . В умовах нашого часу похід до лікаря не завжди є можливим. Наш сервіс покликаний вирішити проблему неможливості оффлайн відвідування спеціаліста. Не виходячи з дому, за допомогою Doc.ua – Eрецепт пройдіть консультацію лікаря з подальшою можливістю отримання рецепту на Нейромідин таблетки 20 мг, №50 .

Наявність декларації із сімейним лікарем не є обов'язковою умовою.

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Нейромідин таблетки 20 мг, №50?

Придбати Нейромідин таблетки 20 мг, №50 можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Нейромідин таблетки 20 мг, №50 серед різних аптек міста становить 822.63 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Нейромідин таблетки 20 мг, №50, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Нейромідин таблетки 20 мг, №50?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Нейромідин таблетки 20 мг, №50?” перед замовленням препарату.