Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Напроксен-Здоров'я таблетки 550 мг №10

Напроксен-Здоров'я таблетки 550 мг №10
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
Немає в наявності
Артикул 015394Код реєстрації UA/17414/01/01
Можливі варіанти доставки через сервіс
Самовивіз
від 65 грн
2-3 дні

Форми випуску

Напроксен гель 100 мг/г 50 г Немає в наявності
Форми випуску, які є в наявності у вашому місті

Аналоги (Збіг по складу діючої речовини)

Фармакологічні властивості

Форма випуску: Таблетки
Кому можна: Дорослим, Аллергікам, Діабетикам
Спосіб введення: Всередину / перорально
Температура зберігання: Кімнатна температура
Взаємодія з їжею: Не має значення

Інструкція - Напроксен-Здоров'я таблетки 550 мг №10

Склад:

діюча речовина: напроксен натрію;

1 таблетка містить напроксену натрію 550 мг;

допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна; повідон; тальк; магнію стеарат; індиго-кармін (Е 132); суха суміш «Opadry white», що містить: титану діоксид (Е 171), гіпромелозу, триацетин (Е 1518).

Показання.

• гострої подагри;
  • терапія больового синдрому;
  • первинна дисменорея.

Протипоказання.

Препарат протипоказаний пацієнтам з відомою гіперчутливістю до напроксену натрію.

Не слід призначати препарат пацієнтам, які мали в анамнезі астму, кропив’янку або алергічні реакції, спричинені застосуванням аспірину або інших НПЗЗ. У таких хворих спостерігалися гострі анафілактоїдні реакції на НПЗЗ, рідко летальні.

Не застосовувати препарат для терапії періопераційного болю при аортокоронарному шунтуванні (АКШ).

Спосіб застосування та дози.

Слід ретельно розглянути потенційні користь і ризик застосування препарату та інші варіанти лікування, перш ніж прийняти рішення щодо його застосування. Застосовувати найменшу ефективну дозу впродовж найбільш короткого часу відповідно до індивідуальних цілей лікування пацієнтів.

Полегшення болю може настати протягом 30 хвилин після прийому напроксену натрію.

Спираючись на спостереження за ефектом та/або побічними реакціями від призначення початкової дози препарату, рекомендується у подальшому скоригувати його дозування. Для лікування пацієнтів з нирковою або печінковою недостатністю або пацієнтів літнього віку викор

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Напроксен-Здоров'я таблетки 550 мг №10?

Придбати Напроксен-Здоров'я таблетки 550 мг №10 можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Напроксен-Здоров'я таблетки 550 мг №10 серед різних аптек міста становить 0.0 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Напроксен-Здоров'я таблетки 550 мг №10, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Напроксен-Здоров'я таблетки 550 мг №10?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Напроксен-Здоров'я таблетки 550 мг №10?” перед замовленням препарату.