Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Мірцера р-н д/ін. 75 мкг/0,3 мл шприц 0,3 мл №1
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 001914Код реєстрації UA/16434/01/01
Торгова назва: Мирцера
Діюча речовина: Methoxy polyethylene glycol-epoetin
3,038.48 - 3,449.11 грн

3,038.48 - 3,449.11 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно
“Нова Пошта”: на адресу
від 65 грн
2-3 дні

Форми випуску

Форми випуску, які є в наявності у вашому місті

Фармакологічні властивості

Форма випуску: розчин для ін'єкцій
Кому можна: Дорослим, Аллергікам, Діабетикам, Водіям
Спосіб введення: Уколи
Температура зберігання: від 2 до 8 ° С
Взаємодія з їжею: Не має значення

Інструкція - Мірцера р-н д/ін. 75 мкг/0,3 мл шприц 0,3 мл №1

Склад:

діюча речовина: methoxy polyethylene glycol-epoetin beta;

1 попередньо наповнений шприц з 0,3 мл розчину для ін’єкцій містить 50 мкг або 75 мкг метокси поліетилен гліколь-епоетину бета;

допоміжні речовини: L-метіонін; натрію сульфат безводний; натрію дигідрофосфат, моногідрат; маніт (E 421); полоксамер 188; кислота хлористоводнева розведена або розчин натрію гідроксиду (q.s. до рН 6,2); вода для ін’єкцій.

Показання.

Лікування симптоматичної анемії, пов’язаної з хронічною хворобою нирок.

Протипоказання.

Підвищена чутливість до метокси поліетилен гліколь-епоетину бета або до будь-якої допоміжної речовини препарату (див. розділ «Допоміжні речовини»). Неконтрольована артеріальна гіпертензія.

Спосіб застосування та дози.

Лікування препаратом МирцераÒ слід здійснювати під наглядом лікаря, який має досвід у лікуванні пацієнтів з нирковою недостатністю.

Препарат МирцераÒ можна вводити підшкірно або внутрішньовенно. МирцераÒ вводиться підшкірно в ділянку живота, плеча чи стегна. Вказані ділянки однаково підходять для підшкірного введення.

Діти.

Не рекомендується лікування препаратом МирцераÒ дітям (віком до 18 років) у зв’язку з відсутністю даних щодо ефективності та безпеки застосування препарату.

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Бажаємо здоров'я03113, м.Київ, вул.Табірна(Лагерна),42
Бажаємо здоров'я04207, м.Київ, вул.Зої Гайдай,6 прим.146
Бажаємо здоров'я04123, м.Київ, вул.Їжакевича,1/24
3220.8 грн
Аптека оптових цін (Київська 75)м. Київ, Шевченківський р-н, пров. Політехнічний, буд. 1/33
3449.11 грн
Бажаємо здоров'я04053, м.Київ, вул.Січових Стрільців, 21
3038.48 грн
Аптека Доброго Днявул. Берковецька, 6 прим.10 (Ашан), Київ
Бажаємо здоров'я03187, м.Київ, пр-т Глушкова Академіка, 31а
3220.8 грн
Аптечна мережа 911 (Київ-Хрещатик 13)м. Київ, Шевченківський р-н, вул. Хрещатик, буд. 13
3431.77 грн

З цим товаром також купують

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Мірцера р-н д/ін. 75 мкг/0,3 мл шприц 0,3 мл №1?

Придбати Мірцера р-н д/ін. 75 мкг/0,3 мл шприц 0,3 мл №1 можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Мірцера р-н д/ін. 75 мкг/0,3 мл шприц 0,3 мл №1 серед різних аптек міста становить 3,218.12 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Мірцера р-н д/ін. 75 мкг/0,3 мл шприц 0,3 мл №1, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Мірцера р-н д/ін. 75 мкг/0,3 мл шприц 0,3 мл №1?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Мірцера р-н д/ін. 75 мкг/0,3 мл шприц 0,3 мл №1?” перед замовленням препарату.