Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Мелокс таблетки 15 мг №10
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 007347Код реєстрації UA/7284/01/02
87.67 - 153.99 грн

87.67 - 153.99 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно

Форми випуску

Мелокс р-н 15 мг/1,5 мл 1,5 мл №5
Мелокс р-н 15 мг/1,5 мл 1,5 мл №5
147.8 - 220.5 грн
Форми випуску, які є в наявності у вашому місті

Аналоги (Збіг по складу діючої речовини)

Фармакологічні властивості

Інструкція - Мелокс таблетки 15 мг №10

Склад:

діюча речовина: meloxicam;

1 таблетка містить мелоксикаму  15 мг;

допоміжні речовини: натрію цитрат*; лактоза, моногідрат; целюлоза мікрокристалічна; повідон; кросповідон; кремнію діоксид колоїдний безводний; магнію стеарат.

* Дигідрат.

Показання.

Короткотривале симптоматичне лікування загострення остеоартрозу.

Довготривале симптоматичне лікування ревматоїдного артриту та анкілозивного спондиліту.

Протипоказання.

• Гіперчутливість до мелоксикаму або до інших складових лікарського засобу, або до активних речовин з подібною дією, таких як НПЗП, аспірин. Мелоксикам не слід призначати пацієнтам, у яких виникали симптоми астми, носові поліпи, ангіоневротичний набряк або кропив’янка після прийому аспірину чи інших НПЗП;
  • ІІІ триместр вагітності (див. розділ «Застосування у період вагітності або годування груддю»);
  • дитячий вік до 16 років;
  • шлунково-кишкова кровотеча або перфорація, пов’язана з попередньою терапією НПЗП, в анамнезі;
  • активна або рецидивуюча пептична виразка/кровотеча в анамнезі (два або більше окремих підтверджених випадки виразки або кровотечі);
  • тяжка печінкова недостатність;
  • тяжка ниркова недостатність без застосування діалізу;
  • шлунково-кишкова кровотеча, цереброваскулярна кровотеча в анамнезі або інші порушення згортання крові;
  • тяжка серцева недостатність;
  • лікування періопераційного болю при коронарному шунтуванні (АКШ).

Спосіб застосування та дози.

Застосовувати перорально.

Загальну добову кількість лікарського засобу слід застосовувати разово, запиваючи водою або іншою рідиною, під час прийому їжі.<

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
АНЦвул. Єлизавети Чавдар вул., 14
93.52 грн
Бажаємо здоров'я02072, м.Київ, вул.Єлизавети Чавдар, 18
93.6 грн
Бажаємо здоров'я04207, м.Київ, вул.Левка Лук'яненка(Тимошенка Маршала), 11а, прим.109
93.6 грн
Бажаємо здоров'я03115, м.Київ, пр-т Берестейський (Перемоги),91
93.82 грн
Аптека оптових цін (Київська 51)м. Київ, Дарницький р-н, вул. Драгоманова, буд. 40-Є, прим. 185
93.93 грн
Бажаємо здоров'я02232, м.Київ, вул.Закревського Миколи,61/2
93.99 грн
Показати ще 20 аптек

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Мелокс таблетки 15 мг №10?

Придбати Мелокс таблетки 15 мг №10 можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Мелокс таблетки 15 мг №10 серед різних аптек міста становить 115.84 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Мелокс таблетки 15 мг №10, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Мелокс таблетки 15 мг №10?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Мелокс таблетки 15 мг №10?” перед замовленням препарату.