Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Мексикор капсули 100 мг №20
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 002528Код реєстрації UA/4971/02/01
Торгова назва: Мексикор
Діюча речовина: Mexidol*
Виробник: Технолог
256.59 - 336.97 грн

256.59 - 336.97 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно

Форми випуску

Мексикор р-н 50 мг/мл 2 мл №10
Мексикор р-н 50 мг/мл 2 мл №10
803.21 - 984.92 грн
Форми випуску, які є в наявності у вашому місті

Аналоги (Збіг по складу діючої речовини)

Фармакологічні властивості

Форма випуску: Капсули
Кому можна: Дорослим, Аллергікам, Діабетикам
Спосіб введення: Всередину / перорально
Взаємодія з їжею: Не має значення

Інструкція - Мексикор капсули 100 мг №20

Склад:

діюча речовина:

1 капсула містить етилметилгідроксипіридину cукцинату

у перерахуванні на 100 % речовину100 мг;

допоміжні речовини: крохмаль картопляний, повідон, лактоза моногідрат, магнію стеарат, целюлоза мікрокристалічна;

оболонка капсули: титану діоксид (Е 171), желатин, барвник жовтий захід (Е 110), барвник хіноліновий жовтий (Е 104).

Показання.

- Комплексна терапія ішемічної хвороби серця;

- комплексна терапія ішемічного інсульту;

- дисциркуляторна енцефалопатія;

- легкі та помірні когнітивні розлади різного генезу.

Протипоказання.

Підвищена індивідуальна чутливість до лікарського засобу, печінкова або ниркова недостатність, період вагітності або годування груддю, дитячий вік.

Спосіб застосування та дози.

Мексикор® приймають всередину. Терапевтичні дози та термін лікування визначається лікарем залежно від нозологічної форми захворювання та чутливості хворого до дії препарату.

Починають лікування з дози 100 мг 3 рази на добу, поступово підвищуючи дозу до отримання терапевтичного ефекту.

Максимальна добова доза не повинна перевищувати 800 мг, разова – 200 мг. Добову дозу препарату бажано розподілити на 3 прийоми протягом дня.

Тривалість курсу терапії Мексикором® у хворих на ішемічну хворобу серця та з порушеннями  кровообігу головного мозку становить не менше 1,5‒2 місяців. Повторні курси терапії за рекомендацією лікаря бажано проводити у весняно-осінні періоди.

У комплексній терапії дисциркуляторної енцефалопатії, легких та помірних когнітивних розладів  препарат призначається у дозі по 100 мг 3‒4 рази на добу. Тривалість лікуван

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Аптека Шаравул. А.Малишка, 3Н
266.71 грн
АНЦпр. Оболонський, 10
266.85 грн
АНЦвул. Бульварно-Кудрявська, 7 (Воровського)
266.88 грн
Бажаємо здоров'я02105, м.Київ, пр-т Миру, 2/3, прим.41,42
Бажаємо здоров'я02121, м.Київ, вул.Кам'янська,120
Бажаємо здоров'я03164, м.Київ, вул.Наумова Генерала, 27, прим.6
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Мексикор капсули 100 мг №20?

Придбати Мексикор капсули 100 мг №20 можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Мексикор капсули 100 мг №20 серед різних аптек міста становить 280.54 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Мексикор капсули 100 мг №20, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Мексикор капсули 100 мг №20?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Мексикор капсули 100 мг №20?” перед замовленням препарату.