Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Лоратадин-Здоров'я сироп 5 мг / 5 мл 100 мл
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 010070Код реєстрації UA/0100/02/01
39.61 - 48.26 грн

39.61 - 48.26 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно
“Нова Пошта”: на адресу
від 65 грн
2-3 дні

Форми випуску

Форми випуску, які є в наявності у вашому місті

Фармакологічні властивості

Форма випуску: Сироп
Кому можна: Дорослим, Дітям, Аллергікам, Діабетикам, Водіям
Спосіб введення: Всередину / перорально
Взаємодія з їжею: Не має значення

Інструкція - Лоратадин-Здоров'я сироп 5 мг / 5 мл 100 мл Завантажити інструкцію

Склад

діюча речовина: loratadine; 5 мл сиропу містять лоратадину 5 мг; допоміжні речовини: цукор-рафінад, кислота лимонна безводна, натрію бензоат (Е 211), пропіленгліколь, гліцерин, вода очищена; ароматизатор «Абрикос 696», що містить пропіленгліколь.

Показання

Симптоматичне лікування алергічного риніту та хронічної ідіопатичної кропив’янки у дорослих та дітей віком від 2 років.

Протипоказання

Підвищена чутливість до активної речовини або до будь-якого іншого компонента препарату.

Спосіб застосування та дози

Дорослим і дітям віком від 12 років приймати по 10 мл сиропу (10 мг лоратадину) (2 мірні ложки або 1 саше по 10 мл, або 2 саше по 5 мл) 1 раз на добу.

1 мірна ложка відповідає 5 мл сиропу (5 мг лоратадину).

Дітям віком до 12 років з масою тіла більше 30 кг – 10 мл сиропу (10 мг лоратадину) (2 мірні ложки або 1 саше по 10 мл, або 2 саше по 5 мл) 1 раз на добу.

Дітям з масою тіла менше 30 кг – 5 мл сиропу (5 мг лоратадину) (1 мірна ложка) або 1 саше по 5 мл             1 раз на добу.

Не вимагається корекції дозування людям літнього віку і хворим з нирковою недостатністю.

Пацієнтам із тяжкими порушеннями функції печінки необхідно застосовувати меншу початкову дозу через можливе зменшення кліренсу лоратадину (рекомендована початкова доза – 10 мг через день).

Діти. Ефективність та безпека застосування препарату дітям віком до 2 років не встановлені.

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Аптечна мережа 911 (Київ-Хрещатик 22)м. Київ, Шевченківський р-н, вул. Хрещатик, буд. 22
47.45 грн
Аптечна мережа 911 (Київ-Хрещатик 13)м. Київ, Шевченківський р-н, вул. Хрещатик, буд. 13
48.26 грн
Подорожникм.Київ, Басейна,15, приміщення 12А
39.61 грн

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Лоратадин-Здоров'я сироп 5 мг / 5 мл 100 мл?

Придбати Лоратадин-Здоров'я сироп 5 мг / 5 мл 100 мл можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Лоратадин-Здоров'я сироп 5 мг / 5 мл 100 мл серед різних аптек міста становить 45.11 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Лоратадин-Здоров'я сироп 5 мг / 5 мл 100 мл, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Лоратадин-Здоров'я сироп 5 мг / 5 мл 100 мл?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Лоратадин-Здоров'я сироп 5 мг / 5 мл 100 мл?” перед замовленням препарату.