Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Лібератті таблетки 0,02 мг/3мг №28
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 015528Код реєстрації UA/16408/01/01
303.08 - 322.80 грн

303.08 - 322.80 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно
2-3 дні
“Нова Пошта”: на адресу
від 65 грн
2-3 дні

Аналоги (Збіг по складу діючої речовини)

Фармакологічні властивості

Форма випуску: Таблетки
Кому можна: Дорослим
Спосіб введення: Всередину / перорально
Температура зберігання: Кімнатна температура
Взаємодія з їжею: Не має значення

Інструкція - Лібератті таблетки 0,02 мг/3мг №28

Склад:

діючі речовини: етинілестрадіол, дроспіренон;

1 таблетка, вкрита плівковою оболонкою (рожева) містить: етинілестрадіолу 0,02 мг, дроспіренону 3 мг;

Показання.

Пероральна контрацепція.

Протипоказання.

Комбіновані гормональні контрацептиви (КГК) не слід застосовувати при наявності хоча б одного із нижчезазначених станів. У разі якщо будь-який із цих станів виникає вперше під час застосування КГК, прийом лікарського засобу слід негайно припинити.

• Наявність або ризик розвитку венозної тромбоемболії (ВТЕ).
    • венозна тромбоемболія на даний час, зокрема внаслідок терапії антикоагулянтами, або в анамнезі (наприклад тромбоз глибоких вен (ТГВ) або тромбоемболія легеневої артерії (ТЕЛА));
    • відома спадкова або набута схильність до венозної тромбоемболії, така як резистентність до активованого протеїну С (у тому числі мутація фактора V Лейдена), дефіцит антитромбіну-III, дефіцит протеїну С, дефіцит протеїну S;
    • великі оперативні втручання із тривалою іммобілізацією (див. розділ «Особливості застосування»);
    • високий ризик венозної тромбоемболії через наявність множинних факторів ризику (див. розділ «Особливості застосування»).
  • Наявність або ризик розвитку артеріальної тромбоемболії (АТЕ).
    • наявність артеріальної тромбоемболії на даний час або в анамнезі (наприклад інфаркт міокарда) або наявність продромальних симптомів (наприклад стенокардія);
    • порушення мозкового кровообігу на даний час або в анамнезі, наявність продромальних симптомів (наприклад транзиторна ішемічна атака (TIA));
    • відома спадко
Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Бажаємо здоров'я02091, м.Київ, Харківське шосе,152 (літера А)
Бажаємо здоров'я03150, м.Київ, вул.Тютюнника Василя, 56, прим.25
321.3 грн
Бажаємо здоров'я04212, м. Київ, вул.Героїв полку "Азов"(Малиновського Маршала), 34
Бажаємо здоров'я04214, м.Київ, вул.Героїв Дніпра,49
306.89 грн
Подорожникм.Київ, просп. Повітрофлотський,52 приміщення 334
306.89 грн

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Лібератті таблетки 0,02 мг/3мг №28?

Придбати Лібератті таблетки 0,02 мг/3мг №28 можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Лібератті таблетки 0,02 мг/3мг №28 серед різних аптек міста становить 317.15 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Лібератті таблетки 0,02 мг/3мг №28, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Лібератті таблетки 0,02 мг/3мг №28?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Лібератті таблетки 0,02 мг/3мг №28?” перед замовленням препарату.