Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Ламізил крем 1 % 15 г
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 003803Код реєстрації UA/1005/03/01
100.31 - 137.60 грн

100.31 - 137.60 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно

Ламізил таблетки 0,25 №14
1282.88 - 1564.14 грн
Ламізил спрей 1% 30 мл
Ламізил спрей 1% 30 млНемає в наявності
Форми випуску, які є в наявності у вашому місті

Аналоги (Збіг по складу діючої речовини)

Фармакологічні властивості

Форма випуску: Крем
Кому можна: Дорослим, Аллергікам, Діабетикам, Водіям
Спосіб введення: Зовнішнє
Взаємодія з їжею: Не має значення

Інструкція - Ламізил крем 1 % 15 г Завантажити інструкцію

Склад

діюча речовина: тербінафіну гідрохлорид; 1 г крему містить тербінафіну гідрохлориду 10 мг, що відповідає 8,8 мг тербінафіну; допоміжні речовини: спирт бензиловий, натрію гідроксид, сорбітанстеарат, цетилпальмітат, спирт стеариловий, спирт цетиловий, полісорбат 60, ізопропілміристат, вода очищена.

Показання.

Грибкові інфекції шкіри, спричинені такими дерматофітами, як Trichophyton (наприклад T. rubrum, T. mentagrophytes, T. verrucosum, T. violaceum), Microsporum canis i Epidermophyton floccosum, наприклад дерматофітії стоп; пахова дерматофітія («свербіж жокея»); дерматофітія тулуба (стригучий лишай); кандидоз шкіри, спричинений грибками роду Candida, зазвичай Candida albicans; різнобарвний лишай (Pityriasis versicolor), спричинений Pityrosporum orbiculare (також відомий як Malassezia furfur).

Протипоказання.

Підвищена чутливість до тербінафіну або до будь-якого з компонентів препарату.

Спосіб застосування та дози.

Крем Ламізил нанoсять на шкіру 1 або 2 рази на добу залежно від захворювання. Перед нанесенням крему необхідно ретельно очистити і підсушити уражені ділянки. Крем наносять тонким шаром на уражену шкіру і прилеглі ділянки, злегка втираючи. При інфекціях, що супроводжуються попрілістю (під молочними залозами, у міжпальцевій зоні, паховій ділянці і між сідницями), місця нанесення можна вкривати марлею, особливо на ніч.

Тривалість та частота лікування

Тривалість лікування зал

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Бажаємо здоров'я02099, м.Київ, вул.Бориспільська, 9, прим.3
103.7 грн
129.61 грн
АНЦвул. Огієнка Івана, 15-А
103.99 грн
Бажаємо здоров'я04212, м.Київ, вул.Левка Лук'яненка(Тимошенка Маршала),6а, прим.2
105.4 грн
АНЦвул. Межигірська, 56/80
106.35 грн
Бажаємо здоров'я02094, м.Київ, вул.Хоткевича Гната,10
Бажаємо здоров'я03142, м.Київ, вул.Мирослава Поповича(Семашка),21, прим.19
Бажаємо здоров'я04106, м.Київ, вул.Загорівська(Багговутівська),4, прим.61
Бажаємо здоров'я04179, м.Київ, вул.Ірпінська,78
106.4 грн
Бажаємо здоров'я04213, м.Київ, пров.Політехнічний,1/33/ пр-т Берестейський (Перемоги),1/33
106.4 грн
Бажаємо здоров'я02091, м.Київ, Харківське шосе,152 (літера А)
Бажаємо здоров'я03187, м.Київ, вул.Заболотного Академіка,48а
Бажаємо здоров'я02092, м.Київ, вул.Рогозівська,6
Бажаємо здоров'я02095, м.Київ, вул.Княжий Затон,9, прим.453
Бажаємо здоров'я02166, м.Київ, вул.Мілютенка,23
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Ламізил крем 1 % 15 г?

Придбати Ламізил крем 1 % 15 г можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Ламізил крем 1 % 15 г серед різних аптек міста становить 113.28 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Ламізил крем 1 % 15 г, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Ламізил крем 1 % 15 г?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Ламізил крем 1 % 15 г?” перед замовленням препарату.