Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Лайфемін капсули №30
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 012601Код реєстрації
314.64 - 431.63 грн

314.64 - 431.63 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно
“Нова Пошта”: на адресу
від 65 грн
2-3 дні

Форми випуску

Форми випуску, які є в наявності у вашому місті

Фармакологічні властивості

Форма випуску: Капсули
Кому можна: Дорослим, Аллергікам, Діабетикам, Водіям
Спосіб введення: Всередину / перорально
Температура зберігання: Кімнатна температура
Взаємодія з їжею: Не має значення

Склад

1 капсула містить діючі речовини:

Екстракт хмелю - 120 мг (у тому числі патентованого екстракту «Lifenol®» - 20 мг).
Екстракт кореня дикого ямсу (Dioscorea villosa) - 70 мг.
Перловий порошок - 60 мг.
Екстракт кореня пуерарії лопатевої (Pueraria lobaia) - 50 мг.
Екстракт кореня дудника китайського (Angelica sinensis) - 50 мг.
Екстракт кореневища цимицифуги (Cimicifuga raeemosa) - 30 мг.
Допоміжні речовини: наповнювачі (двоокис кремнію аморфний, магнію стеарат).

Оболонка капсули: желатин, барвники - кандурин (двоокис титану, алюмосиликат калію), спеціальний червоний.

Показання.

Рекомендується приймати як додаткове джерело природних естроген-прогестагенних гормоноподібних сполук, таких як ізофлавони (дайдзеїн і пуерарін), ізопреніловие флавоноїди (8-ізопренілнарінгенін, 6-ізопренілнарінгенін, ксантогумол, ізоксантогумол), тритерпенові глікозиди (актеін, ціміціфугозід), стероїдні сапоніни ( діосгенін, β-ситостерин), гіркоти, поліфенольні сполуки, органічні кислоти, ефірні масла, а також макроелемент кальцію, з метою зменшення проявів клімактеричного синдрому (дратівливість, різкі зміни настрою, депресивні стани, нічна пітливість, порушення сну, роздратування і сухість зовнішніх статевих органів: зниження проявів штучної менопаузи, викликаної прийомом лікарських засобів або є наслідком хірургічного втручання), профілактики менопаузального остеопорозу і нормалізації надлишкової маси тіла у жінок.

Протипоказання

індивідуальна чутливість до будь-якого з компонентів;
вагітність;
період годування груддю;
естрогензалежні злоякісні новоутворення.

Спосіб застосування

Дорослим (жінкам) - по одній капсулі на добу незалежно від прийо

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Бажаємо здоров'я04201, м.Київ, вул.Кондратюка Юрія,4, прим.146
317.8 грн
Бажаємо здоров'я02094, м.Київ, вул.Вінстона Черчилля(Червоноткацька),22
317.8 грн
Аптека оптових цін (Київська 79)м. Київ, Шевченківський р-н, вул. Дорогожицька, буд. 13, прим. 61
320.02 грн
Бажаємо здоров'я04159, м.Київ, вул.Калнишевського Петра,8, прим.1
Бажаємо здоров'я03148, м.Київ, вул.Юри Гната,7, прим.15
Бажаємо здоров'я04112, м.Київ, вул.Теліги Олени, 13/14
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Лайфемін капсули №30?

Придбати Лайфемін капсули №30 можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Лайфемін капсули №30 серед різних аптек міста становить 360.83 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Лайфемін капсули №30, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Лайфемін капсули №30?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Лайфемін капсули №30?” перед замовленням препарату.