Пецеф - ціна в Києві

Пецеф таблетки 200 мг №10
ЦЕФПОДОКСИМ
377.52 грн
Купити
Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Пецеф - ціна в Києві?

Купити Пецеф в одній з аптек-партнерів онлайн-хабу Doc.ua – це швидко, зручно та вигідно!

На нашому сайті є 1 пропозицій препарату Пецеф Для того, щоб знайти цікавий для вас препарат, можна скористатися відповідними фільтрами (кому можна, форма випуску та ін.).

За допомогою сервісу Doc.ua можна знайти і забронювати Пецеф в Києві або в будь-якому іншому місті України. Цiна на Пецеф серед різних аптек міста варіюється від 377.52 грн. згідно зі списком на сторінці. Doc.ua пропонує порівняти ціни та вибрати найбільш підходящий для вас варіант.

Щоб знайти Пецеф в інших містах України, вам потрібно тільки вибрати необхідне місто, вказати назву препарату, наприклад Пецеф і пошукова система видасть всі пропозиції, що є в наявності на сервісі Doc.ua

Пецеф з доставкою додому

Забрати своє замовлення ви можете в одній з точок самовивозу або замовити доставку Пецеф в Києві кур'єром. Перед тим, як забрати препарат, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити ваші запитання по препарату, наприклад: як застосовувати Пецеф або які є аналоги Пецеф.

Кожен день ми оновлюємо дані про препарати, щоб наші користувачі завжди мали актуальну інформацію про них: наявність препарату в різних аптеках міста і цінах на них.

Пошук препаратів з Doc.ua

Пошук ліків з Doc.ua в Україні - це великий вибір лікарських препаратів в вашому місті за доступними цінами.

Щодня на наш сайт додається велика кількість нових лікарських препаратів, косметичних засобів і медичних товарів.

Ціна на Пецеф в аптеках Києва

Середня ціна на Пецеф в Києві 380.4 грн