Ібупрофен - ціна в Києві

Взаємодія з їжею expand_more
Імпортний/ Вітчизняний expand_more
Категорія expand_more
Торгівельна марка expand_more
Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Ібупрофен - ціна в Києві?

Купити Ібупрофен в одній з аптек-партнерів онлайн-хабу Doc.ua – це швидко, зручно та вигідно!

На нашому сайті є 5 пропозицій препарату Ібупрофен Для того, щоб знайти цікавий для вас препарат, можна скористатися відповідними фільтрами (кому можна, форма випуску та ін.).

За допомогою сервісу Doc.ua можна знайти і забронювати Ібупрофен в Києві або в будь-якому іншому місті України. Цiна на Ібупрофен серед різних аптек міста варіюється від 32 грн. згідно зі списком на сторінці. Doc.ua пропонує порівняти ціни та вибрати найбільш підходящий для вас варіант.

Щоб знайти Ібупрофен в інших містах України, вам потрібно тільки вибрати необхідне місто, вказати назву препарату, наприклад Ібупрофен і пошукова система видасть всі пропозиції, що є в наявності на сервісі Doc.ua

Ібупрофен з доставкою додому

Забрати своє замовлення ви можете в одній з точок самовивозу або замовити доставку Ібупрофен в Києві кур'єром. Перед тим, як забрати препарат, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити ваші запитання по препарату, наприклад: як застосовувати Ібупрофен або які є аналоги Ібупрофен.

Кожен день ми оновлюємо дані про препарати, щоб наші користувачі завжди мали актуальну інформацію про них: наявність препарату в різних аптеках міста і цінах на них.

Пошук препаратів з Doc.ua

Пошук ліків з Doc.ua в Україні - це великий вибір лікарських препаратів в вашому місті за доступними цінами.

Щодня на наш сайт додається велика кількість нових лікарських препаратів, косметичних засобів і медичних товарів.

Ціна на Ібупрофен в аптеках Києва

Середня ціна на Ібупрофен в Києві 72.5 грн