Фарматекс - ціна в Києві

Фарматекс суппозиторії ваг. 18,9 мг, №10
Фарматекс суппозиторії ваг. 18,9 мг, №10
174.97 грн
Купити
Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Фарматекс - ціна в Києві?

Купити Фарматекс в одній з аптек-партнерів онлайн-хабу Doc.ua – це швидко, зручно та вигідно!

На нашому сайті є 4 пропозицій препарату Фарматекс Для того, щоб знайти цікавий для вас препарат, можна скористатися відповідними фільтрами (кому можна, форма випуску та ін.).

За допомогою сервісу Doc.ua можна знайти і забронювати Фарматекс в Києві або в будь-якому іншому місті України. Цiна на Фарматекс серед різних аптек міста варіюється від 132.09 грн. згідно зі списком на сторінці. Doc.ua пропонує порівняти ціни та вибрати найбільш підходящий для вас варіант.

Щоб знайти Фарматекс в інших містах України, вам потрібно тільки вибрати необхідне місто, вказати назву препарату, наприклад Фарматекс і пошукова система видасть всі пропозиції, що є в наявності на сервісі Doc.ua

Фарматекс з доставкою додому

Забрати своє замовлення ви можете в одній з точок самовивозу або замовити доставку Фарматекс в Києві кур'єром. Перед тим, як забрати препарат, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити ваші запитання по препарату, наприклад: як застосовувати Фарматекс або які є аналоги Фарматекс.

Кожен день ми оновлюємо дані про препарати, щоб наші користувачі завжди мали актуальну інформацію про них: наявність препарату в різних аптеках міста і цінах на них.

Пошук препаратів з Doc.ua

Пошук ліків з Doc.ua в Україні - це великий вибір лікарських препаратів в вашому місті за доступними цінами.

Щодня на наш сайт додається велика кількість нових лікарських препаратів, косметичних засобів і медичних товарів.

Ціна на Фарматекс в аптеках Києва

Середня ціна на Фарматекс в Києві 149.6 грн