Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Кето плюс шампунь 60 мл
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 004504Код реєстрації UA/10142/01/01
132.79 - 184.90 грн

132.79 - 184.90 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно
2-3 дні

Форми випуску

Кето плюс шампунь 150 мл
Кето плюс шампунь 150 млНемає в наявності
Форми випуску, які є в наявності у вашому місті

Фармакологічні властивості

Форма випуску: Шампунь
Кому можна: Дорослим, Аллергікам, Діабетикам, Водіям
Спосіб введення: Зовнішнє
Взаємодія з їжею: Не має значення

Інструкція - Кето плюс шампунь 60 мл

Склад:

діючі речовини: кетоконазол, цинк піритіон;

100 мл шампуню містить кетоконазолу 2 г, цинку піритіону 1 г (у вигляді 48 % суспензії);

допоміжні речовини: алюмінію-магнію силікат, пропіленгліколь, гідроксипропілметилцелюлоза, кремнію діокcид колоїдний безводний, імідосечовина, кислота хлористоводнева концентрована, віддушка «Швейцарський букет» Р3043, барвник кармоїзин (Е 122), вода очищена, перламутрова однорідна основа для шампуню.

Показання.

Лікування і профілактика грибкових захворювань шкіри волосистої частини голови, що супроводжуються лущенням і свербежем шкіри, таких як:

– лупа;

– себорейний дерматит;

– локальний висівкоподібний лишай волосистої частини голови.

Протипоказання.

Підвищена чутливість до кетоконазолу, цинку піритіону або до будь-якого іншого компонента препарату.

Спосіб застосування та дози.

Перед застосуванням шампунь слід добре збовтати.

Наносити шампунь слід на вологе волосся і шкіру голови на 3-5 хвилин, після чого промити водою. При лікуванні лупи і себорейного дерматиту застосовувати шампунь слід 2 рази на тиждень упродовж 2-4 тижнів, при лікуванні висівкоподібного лишаю – щоденно впродовж       5 днів.

Для профілактики лупи і себорейного дерматиту застосовувати шампунь слід 1 раз на тиждень або 1 раз на 2 тижні. Для профілактики висівкоподібного лишаю – 1 раз на добу впродовж 3 днів перед початком літнього сезону (разовий курс лікування).

Діти.

Досвід застосування препарату дітям відсутній.

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Бажаємо здоров'я04212, м.Київ, вул.Героїв полку "Азов"(Маршала Малиновського),4-В, прим.268
132.79 грн
Аптека Копійкавул. І. Миколайчука, 13а
148.52 грн
АНЦвул. Будівельників/Попудренка, 38/14
148.55 грн
АНЦвул. Велика Васильківська, 112 (Червоноармійська)
151.81 грн
АНЦвул. Ревуцького, 31
152.1 грн
АНЦбул. Т. Шевченка, 26/4
152.1 грн
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Кето плюс шампунь 60 мл?

Придбати Кето плюс шампунь 60 мл можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Кето плюс шампунь 60 мл серед різних аптек міста становить 158.29 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Кето плюс шампунь 60 мл, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Кето плюс шампунь 60 мл?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Кето плюс шампунь 60 мл?” перед замовленням препарату.