Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Кетанов таблетки №100
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
За рецептом в наявності
Артикул 010718Код реєстрації UA/2596/01/01
979.26 - 1,305.00 грн

979.26 - 1,305.00 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно

361.34 - 457.2 грн
Кетанов таблетки №10
Кетанов таблетки №10
111.69 - 146 грн
Форми випуску, які є в наявності у вашому місті

Фармакологічні властивості

Форма випуску: Таблетки
Кому можна: Дорослим, Аллергікам, Діабетикам
Спосіб введення: Всередину / перорально
Температура зберігання: Кімнатна температура
Взаємодія з їжею: Під час, Після

Інструкція - Кетанов таблетки №100 Завантажити інструкцію

Склад

діюча речовина: ketorolac tromethamine;1 таблетка, вкрита оболонкою, містить кеторолаку трометаміну 10 мг; допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, крохмаль кукурудзяний, кремнію  діоксид  колоїдний  безводний,  магнію стеарат, гідроксипропілметилцелюлоза,  макрогол 400, тальк,  титану діоксид (Е 171).

Показання

Короткочасне лікування болю помірної інтенсивності, включаючи післяопераційний біль.

Максимальна тривалість лікування – 5 днів.

Протипоказання

• Підвищена чутливість до кеторолаку чи до інших НПЗЗ або до інших компонентів лікарського засобу;
  • прояви гіперчутливості, такі як бронхіальна астма, риніт, ангіоневротичний набряк або кропив’янка в анамнезі, спричинені застосуванням ацетилсаліцилової кислоти або іншими НПЗЗ (через можливість виникнення тяжких анафілактичних реакцій);
  • шлунково-кишкова кровотеча або перфорація активна або в анамнезі, що пов’язані з прийомом НПЗЗ;
  • активна рецидивуюча пептична виразка / шлунково-кишкова кровотеча (два та більше епізодів) в стадії загострення або в анамнезі;
  • не застосовувати як аналгезуючий засіб перед і під час оперативного втручання та після маніпуляцій на коронарних судинах у зв’язку з пригніченням агрегації тромбоцитів, що може викликати кровотечу;
  • підозрювана або підтверджена цереброваскулярна кровотеча, геморагічний діатез, включаючи порушення згортання крові і високий ризик кровотечі, а також у післяопереційному періоді, якщо існує високий ризик кровотечі чи неповного гемостазу;
  • повний або частковий синдром носових поліпів, набряк Квінке
Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Бажаємо здоров'я04201, м.Київ, вул.Полярна,8А
979.26 грн
АНЦвул. Ярославів Вал, 20
1147 грн
Бажаємо здоров'я03040, м.Київ, вул.Васильківська,6,прим.1
979.26 грн
АНЦвул. Січових Стрільців, 13 (Артема)
1032.07 грн
Бажаємо здоров'я04107, м.Київ, вул.Татарська,38а
Бажаємо здоров'я03126, м.Київ, вул.Академіка Білецького,11
Аптека Копійкапров. Попова, 2в
1062.86 грн
АНЦпр. В.Лобановського, 196 (Червонозоряний)
1065.83 грн
АНЦвул. Мельникова, 32
1075.16 грн
Показати ще 20 аптек

Процес отримання рецепту на Кетанов таблетки №100

Відповідно до закону “Наказ МОЗ України від 21.07.2022 р. № 1284”, починаючи з 1 серпня 2022 року, для придбання Кетанов таблетки №100 потрібна наявність електронного рецепту. А з 1 квітня 2023 року, відповідно до “Наказу МОЗ України від 15.03.2023 № 494”, відбулося розширення закону на додаткові препарати. Тепер він також включає рецептурні ліки, наприклад, серцево-судинні та гормональні засоби.

Скористайтеся сервісом Doc.ua - Eрецепт за 10 хвилин, щоб отримати електронний рецепт лікаря та придбати Кетанов таблетки №100 . У наші дні візит до лікаря може бути скрутним, і наш сервіс створений, щоб запропонувати вирішення цієї проблеми, замінюючи оффлайн-візит до фахівця. Завдяки Doc.ua - Eрецепт, ви можете проконсультуватися з лікарем та отримати рецепт на Кетанов таблетки №100 , не залишаючи свого будинку.

Немає необхідності в обов'язковій декларації із сімейним лікарем.

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Кетанов таблетки №100?

Придбати Кетанов таблетки №100 можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Кетанов таблетки №100 серед різних аптек міста становить 1,177.92 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Кетанов таблетки №100, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Кетанов таблетки №100?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Кетанов таблетки №100?” перед замовленням препарату.