Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Кардіоклін капсули №60
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 011918Код реєстрації
Торгова назва: Кардіоклін
287.66 - 389.01 грн

287.66 - 389.01 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно

Спосіб введення: Всередину / перорально
Температура зберігання: Кімнатна температура
Взаємодія з їжею: Під час

ВМІСТ 1 КАПСУЛИ:

листя гінкго білоби екстракт сухий (Ginkgo biloba) - 100 мг; коренів оману екстракт сухий (Ínula) - 80 мг; квітів і листя конюшини лучної екстракт сухий (Trifolium pratense) - 60 мг; квіток та плодів глоду екстракт сухий (Crataegus) - 60 мг; плодів та кісточок винограду екстракт сухий (Vitis) - 50 мг; барвінка екстракт сухий (Vinca) - 50 мг.

ПОКАЗАННЯ ЩОДО ЗАСТОСУВАННЯ:

дієтична добавка до раціону харчування, яка може бути рекомендована для нормалізації функціонування серцево-судинної системи, покращуює інотропну функцію міокарду, зменшує потребу міокарду в кисні, підвищує його толерантність до фізичних навантажень. Також чинить протинабряковий, антиангінальний, кардіо- та коронаропротекторний ефект. Не впливає на системний артеріальний тиск. В екстракті листя гінкго білоби (Ginkgo biloba) міститься гінкгетин, кемпферол, кверцетин, білобетин та ряд інших флавоноїдів; нонакозан, гексакозанол, аментофлавон (біфлавоноїд), пініт; шикімова, хінна, ліноленова та гідрогінкголова кислоти; терпени, катехіни, лактони, крохмаль, віск, пентозан, маннан, fS-ситостерин, ефірна та жирна олії. Гінкго білоба впливає на реологічні властивості крові, запобігає агрегації тромбоцитів, зменшуючи її в’язкість і ймовірність утворення тромбів в судинах, має судинорозширювальну дію перш за все на судини мікроциркуляторного русла, усуває застійні явища у венозній системі, має протинабряковий ефект. Гінкго білоба усуває циркуляторні порушення, відновлює еластичність і міцність судин, покращує живлення серцевого м'яза. Нормалізує метаболічні процеси, чинить нейропротекторну, антигіпоксичну та антиоксидантну дії. Гінкго білоба покращує самопочуття при хронічній втомі і перевтомі, має антидепресивні властивості, сповільнює процес старіння і р

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Бажаємо здоров'я04073, м.Київ, вул.Кирилівська,109в/1
Бажаємо здоров'я03083, м.Київ, пр-т Науки,62-А
Показати ще 20 аптек

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Кардіоклін капсули №60?

Придбати Кардіоклін капсули №60 можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Кардіоклін капсули №60 серед різних аптек міста становить 318.47 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Кардіоклін капсули №60, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Кардіоклін капсули №60?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Кардіоклін капсули №60?” перед замовленням препарату.