Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Кардикет ретард 20 таблетки №50
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 011915Код реєстрації UA/4491/01/01
299.13 - 340.35 грн

299.13 - 340.35 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно
“Нова Пошта”: на адресу
від 65 грн
2-3 дні

Форми випуску

Форми випуску, які є в наявності у вашому місті

Аналоги (Збіг по складу діючої речовини)

Фармакологічні властивості

Форма випуску: Таблетки
Кому можна: Дорослим, Аллергікам, Діабетикам
Спосіб введення: Всередину / перорально
Взаємодія з їжею: Не має значення

Інструкція - Кардикет ретард 20 таблетки №50

Склад:

діюча речовина: isosorbide dinitrate;

1 таблетка пролонгованої дії містить 20 мг або 40 мг, або 60 мг ізосорбіду динітрату;

допоміжні речовини: лактоза, моногідрат; тальк; магнію стеарат; полівінілацетат; крохмаль картопляний.

Показання.

Профілактика та довготривале лікування стенокардії.

Протипоказання.

Препарат протипоказаний:

• при гіперчутливості до ізосорбіду динітрату, інших нітратних сполук або до будь-якої допоміжної речовини;
  • при гострій недостатності кровообігу (шок, судинний колапс);
  • при кардіогенному шоку (якщо відповідними заходами не підтримується достатній рівень кінцевого діастолічного тиску);
  • при гіпертрофічній обструктивній кардіоміопатії;
  • при констриктивному перикардиті;
  • при тампонаді серця;
  • при тяжкій гіпотензії (систолічний кров’яний тиск нижче 90 мм рт.ст.);
  • при вираженій анемії;
  • при тяжкій гіповолемії.
  • Під час терапії нітратами не можна застосовувати інгібітори фосфодіестерази, наприклад силденафіл, тадалафіл, варденафіл (див. розділи «Особливості застосування» та «Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій»).
  • Під час терапії нітратами не можна застосовувати розчинний стимулятор гуанілатциклази – ріоцигуат (див. розділ «Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій»).

Спосіб застосування та дози.

Кардикет® ретард, 20 мг: по 1 таблетці 2 рази на добу (еквівалентно 40 мг ізосорбіду динітрату). Другу/наступну дозу слід приймати не раніше ніж через 6-8 годин після прийому першої дози.

При підвищеній

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Бажаємо здоров'я02105, м.Київ, пр-т Миру, 2/3, прим.41,42
299.13 грн
Аптечна мережа 911 (Київська 118)м. Київ, Шевченківський р-н, вул. Хмельницького Богдана, буд. 10
340.35 грн
Бажаємо здоров'я04120, м.Київ, пров.Балтійський, 1, прим. 171
Бажаємо здоров'я02140, м.Київ, вул.Вишняківська, 2, прим.5
Бажаємо здоров'я04211, м.Київ, вул.Йорданська, 17-А
299.73 грн
Бажаємо здоров'я04207, м.Київ, вул.Левка Лук'яненка(Тимошенка Маршала), 11а, прим.109
Бажаємо здоров'я03148, м.Київ, пр-т Леся Курбаса, 4-В
Бажаємо здоров'я02101, м.Київ, вул.Вінстона Черчилля(Червоноткацька), 14
Бажаємо здоров'я02152, м.Київ, пр-т Тичини Павла,9, кв.2
299.73 грн
Бажаємо здоров'я04212, м.Київ, вул.Героїв полку "Азов"(Маршала Малиновського),4-В, прим.268
Бажаємо здоров'я01054, м.Київ, вул.Хмельницького Богдана,37
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Кардикет ретард 20 таблетки №50?

Придбати Кардикет ретард 20 таблетки №50 можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Кардикет ретард 20 таблетки №50 серед різних аптек міста становить 312.81 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Кардикет ретард 20 таблетки №50, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Кардикет ретард 20 таблетки №50?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Кардикет ретард 20 таблетки №50?” перед замовленням препарату.