Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Інгаліпт форте спрей 30 мл з ромашкою Здоров'я
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 014682Код реєстрації UA/10947/01/01
45.94 - 52.49 грн

45.94 - 52.49 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно
“Нова Пошта”: на адресу
від 65 грн
2-3 дні

Форми випуску

Форми випуску, які є в наявності у вашому місті

Фармакологічні властивості

Форма випуску: Спрей
Кому можна: Дорослим, Дітям, Водіям
Спосіб введення: Для ротової порожнини
Температура зберігання: Кімнатна температура
Взаємодія з їжею: Не має значення

Інструкція - Інгаліпт форте спрей 30 мл з ромашкою Здоров'я Завантажити інструкцію

Склад

діюча речовина:

1 балон містить стрептоциду розчинного 0,75 г, сульфатіазолу натрію у перерахуванні на сульфатіазол натрію безводний 0,54 г, тимолу 0,015 г, олії евкаліптової 0,015 г, олії м’яти перцевої 0,015 г;

допоміжні речовини: етанол 96 %, цукор-рафінад, гліцерин, полісорбат-80, вода очищена.

Показання

Місцеве лікування інфекційно-запальних захворювань ЛОР-органів і слизової оболонки порожнини рота (тонзиліт, фарингіт, ларингіт, афтозний і виразковий стоматити).

Протипоказання

Підвищена чутливість до компонентів препарату, наявність в анамнезі тяжких токсико-алергічних реакцій на сульфаніламіди.

Спосіб застосування та дози

Застосовувати дорослим і дітям віком від 3 років місцево на слизові оболонки порожнини рота і носоглотки шляхом зрошування, розпилюючи препарат у порожнину рота протягом 1–2 секунд.

Дорослим зрошування проводити 3–4 рази на добу.

Дітям віком від 3 років зрошування проводять 1–2 рази на добу, якщо немає особливих вказівок лікаря.

Тривалість застосування препарату залежить від перебігу захворювання і зазвичай становить 3–10 діб.

Частота і тривалість застосування встановлюються індивідуально лікарем і залежать від тяжкості захворювання!

Попередньо прополоскати ротову порожнину кип’яченою водою.

Правила користування балоном.

1. Зняти захисний ковпачок з балона.
  2. На шток клапана балона надіти насадку-розпилювач, яка додається, переконавшись попередньо в її чистоті.
  3. Струшувати балон протягом 1 хв і провести не більше 5 натиснень на насадку до появи дисперсного струмен
Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Аптечна мережа 911 (Київська 174 (Головна аптека))м. Київ, Шевченківський р-н, б-р Тараса Шевченка, буд. 2/54
52.49 грн
Подорожникм.Київ, вул.Максимовича Михайла,26, приміщення 221
Подорожникм.Київ, просп. Лобановського Валерія, 7/2, приміщення 34
Подорожникм.Київ, просп. Оболонський,22В, секц. 2, приміщення 5
45.94 грн
Аптечна мережа 911 (Київ-Хрещатик 13)м. Київ, Шевченківський р-н, вул. Хрещатик, буд. 13
50.95 грн

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Інгаліпт форте спрей 30 мл з ромашкою Здоров'я?

Придбати Інгаліпт форте спрей 30 мл з ромашкою Здоров'я можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Інгаліпт форте спрей 30 мл з ромашкою Здоров'я серед різних аптек міста становить 46.58 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Інгаліпт форте спрей 30 мл з ромашкою Здоров'я, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Інгаліпт форте спрей 30 мл з ромашкою Здоров'я?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Інгаліпт форте спрей 30 мл з ромашкою Здоров'я?” перед замовленням препарату.