Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Генеролон р-н нашкірн. 5% 60мл фл.№1
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 021970Код реєстрації
Торгова назва: Генеролон
Виробник: Белупо
475.14 - 625.00 грн

475.14 - 625.00 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно
“Нова Пошта”: на адресу
від 65 грн
2-3 дні

Форми випуску

Форми випуску, які є в наявності у вашому місті

Фармакологічні властивості

Форма випуску: Розчин
Кому можна: Дорослим
Спосіб введення: Зовнішнє
Температура зберігання: Кімнатна температура
Взаємодія з їжею: Не має значення

Склад

діюча речовина: міноксидил;

1 мл розчину містить міноксидилу 20 мг або 50 мг;

допоміжні речовини: етанол 96 %, пропіленгліколь, вода очищена.

Показання

Генеролон (20 мг/мл), розчин нашкірний, показаний для лікування алопеції за чоловічим типом у чоловіків та жінок віком від 18 до 65 років.

Генеролон (50 мг/мл), розчин нашкірний, показаний для лікування алопеції за чоловічим типом у чоловіків віком від 18 до 65 років.

Протипоказання

Підвищена чутливість до компонентів препарату; феохромоцитома, лікована та нелікована гіпертензія; захворювання шкіри голови (в тому числі псоріаз та сонячні опіки); брита шкіра голови; одночасне застосування на шкірі голови оклюзійних пов’язок або інших препаратів для місцевого застосування. Генеролон (50 мг/мл), розчин нашкірний, протипоказаний для застосування жінкам.

Спосіб застосування та дози

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Бажаємо здоров'я04211, м.Київ, вул.Йорданська,6
487.1 грн
АНЦвул. Будівельників/Попудренка, 38/14
487.42 грн
Бажаємо здоров'я04212, м.Київ, вул.Героїв полку "Азов"(Маршала Малиновського),4-В, прим.268
489 грн
Бажаємо здоров'я02090, м.Київ, вул.Гроденська(Гродненська),1/35
АНЦвул. Єлизавети Чавдар вул., 14
Аптека Копійкавул. Софії Русової, 3
492.3 грн
АНЦвул. Велика Васильківська, 72 (Червоноармійська)
492.35 грн
494.46 грн
АНЦпр. Оболонський, 10
494.61 грн
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Генеролон р-н нашкірн. 5% 60мл фл.№1?

Придбати Генеролон р-н нашкірн. 5% 60мл фл.№1 можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Генеролон р-н нашкірн. 5% 60мл фл.№1 серед різних аптек міста становить 512.41 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Генеролон р-н нашкірн. 5% 60мл фл.№1, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Генеролон р-н нашкірн. 5% 60мл фл.№1?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Генеролон р-н нашкірн. 5% 60мл фл.№1?” перед замовленням препарату.