Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Фрівей Комбі р-н для інгаляцій, 25 мл
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 012465Код реєстрації UA/16525/01/01
187.40 - 258.12 грн

187.40 - 258.12 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно

Форми випуску

Фрівей р-н д/ін. 0,25 мг/мл 25 мл
Фрівей р-н д/ін. 0,25 мг/мл 25 мл
152.6 - 213.21 грн
Форми випуску, які є в наявності у вашому місті

Аналоги (Збіг по складу діючої речовини)

Фармакологічні властивості

Форма випуску: розчин для інгаляцій
Кому можна: Дорослим, Дітям
Спосіб введення: для інгаляцій
Температура зберігання: Кімнатна температура
Взаємодія з їжею: Не має значення

Інструкція - Фрівей Комбі р-н для інгаляцій, 25 мл

Склад

діючі речовини: фенотеролу гідробромід, іпратропію бромід;

1 мл розчину містить: фенотеролу гідроброміду – 0,5 мг; іпратропію броміду – 0,261 мг, що еквівалентно іпратропію броміду безводному – 0,25 мг;

допоміжні речовини: бензалконію хлорид, динатрію едетат, натрію хлорид, кислота хлористоводнева розведена, вода очищена.

Лікарська форма

Розчин для інгаляцій.

Основні фізико-хімічні властивості: прозора безбарвна рідина.

Фармакотерапевтична група

Препарати для лікування обструктивних захворювань дихальних шляхів. Адренергічні засоби в комбінації з антихолінергічними засобами.

Код АТХ R03A L01.

Показання

Профілактика та симптоматичне лікування хронічних обструктивних порушень прохідності дихальних шляхів: алергічна і неалергічна (ендогенна) бронхіальна астма; астма, спричинена фізичним навантаженням, та хронічний обструктивний бронхіт з емфіземою та без емфіземи.

При довготривалій терапії необхідно призначати супутню протизапальну терапію.

Протипоказання

Підвищена чутливість до фенотеролу гідроброміду, атропінподібних речовин або до інших компонентів препарату; гіпертрофічна обструктивна кардіоміопатія, тахіаритмія.

Спосіб застосування та дози

Тільки для інгаляції за допомогою небулайзера.

Лікування слід розпочинати і проводити під наглядом лікаря, наприклад в умовах стаціонару.

Лікування в домашніх умовах після консультації з досвідченим лікарем може бути рекомендовано пацієнтам, яким застосування низькодозованих бета-аго

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Бажаємо здоров'я01010, м.Київ, вул.Омеляновича-Павленка Михайла,7
189.6 грн
Бажаємо здоров'я02154, м.Київ, б-р Шамо Ігоря,3, прим.75-76
190.2 грн
Аптека оптових цін (Київська 60)м. Київ, Солом'янський р-н, вул. Дениса Монастирського, буд. 3
191.07 грн
Аптечна мережа 911 (Головна аптека Києва)м. Київ, Печерський р-н, б-р Лесі Українки, буд. 24, прим. 483
193.03 грн
Бажаємо здоров'я04211, м.Київ, вул.Йорданська,6
Бажаємо здоров'я02092, м.Київ, вул.Рогозівська,6
Бажаємо здоров'я04211, м.Київ, вул.Архипенка Олександра,4, прим.37
Бажаємо здоров'я03151, м.Київ, вул.Ушинського,23
Бажаємо здоров'я03148, м.Київ, пр-т Леся Курбаса, 4-В
197.3 грн
Бажаємо здоров'я03049, м.Київ, пр-т Повітряних сил(Повітрофлотський),21/2, прим.4
197.6 грн
Бажаємо здоров'я03194, м.Київ,б-р Кольцова,14-К
197.6 грн
Бажаємо здоров'я02160, м.Київ, пр-т Соборності,7-А
197.8 грн
Аптека Копійкавул. Героїв Дніпра, 31-А
197.85 грн
Аптека оптових цін (Київська 153)м. Київ, Дарницький р-н, вул. Вербицького Архітектора, буд. 18
199.84 грн
АНЦвул. Нижній Вал, 23
200.98 грн
Аптека оптових цін (Київська 113)м. Київ, Святошинський р-н, просп. Леся Курбаса, буд. 4-В
201.57 грн
Бажаємо здоров'я04107, м.Київ, пр-т Любомира Гузара, 30/28
201.7 грн
Показати ще 20 аптек

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Фрівей Комбі р-н для інгаляцій, 25 мл?

Придбати Фрівей Комбі р-н для інгаляцій, 25 мл можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Фрівей Комбі р-н для інгаляцій, 25 мл серед різних аптек міста становить 218.61 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Фрівей Комбі р-н для інгаляцій, 25 мл, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Фрівей Комбі р-н для інгаляцій, 25 мл?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Фрівей Комбі р-н для інгаляцій, 25 мл?” перед замовленням препарату.